Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszem a fiúknak?

Miért nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés
Valamiért a fiúknak mindig más lány tetszik, pedig nem vagyok csúnya, és beszélgetni is lehet velem.14 éves vagyok, és még nem volt barátom. Az osztályban már majdnem minden lánynak van/volt barátja. Én eddig úgy voltam vele, hogy még ráérek, de mégis zavar. Mit tegyek?

2013. aug. 17. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ráérsz még, nem maradsz le semmiről, amúgy egy kép alapján könnyen meglehetne mondani, hogy miért nem tetszel a fiúknak, ha ide nincsen kedved kirakni, akkor nekem küldhetsz privátban és megmondom őszintén a véleményemet.
2013. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

16 éves koromig úgymond én se kellettem senkinek :D

Csak legyél laza, vidám, a megfelelő srác meg majd besétál az életedbe, nem kell emiatt kergetni a fiúkat nem hiszem hogy az osztályban minden lánynak lett volna barátja, amúgy meg ez nem is számít, lényegtelen kinek volt, kinek nem volt, az a fontos hogy türelmes legyél

2013. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogsz még változni ne aggódj ;) Ilyen korban a srácok még ha váltig állítják, hogy nekik barátnő kell, de a legtöbb esetben az ellentéte igaz. Nekem pont ilyen korú az öcsém mint te és nemigen érdekli még őket jobban ilyen hirtelen fellángolásoknál. 22f
2013. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Mit tegyek?" Ne azért akarj pasizni, mert másoknak van\volt barátja. Azzal meg végképp ne foglalkozz, hogy miért nem tetszel általánosságban a fiúknak - ha az zavar, hogy annak nem tetszel, aki érdekel, az már egy egészen más történet.
2013. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha privibe küldessz képet, akkor megmondom hogy esetleg min váltosztass, vagy hogy eggyátalán kell e:)


17/F

2013. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz a fiúknál mostanában nyúl lett a legtöbb.

De a te korodbeli fiúk többségének csak a dugáson jár az eszük, szóval még várnod kell ha komoly kapcsolatot akarsz.

2013. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értem, mi a franc van a 14 évesekkel manapság. Anno nekünk 14 évesen az, hogy hova építsük a bunkerünket, hogy a rivális banda ne tudja lerombolni, sokkal nagyobb probléma volt az életünkben, minthogy tetszünk-e a csajoknak..
2013. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz privátba én is megmondanám a véleményemet. :)
2013. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dragneel ***** válasza:
#7-es te vagy az isten
2013. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

Azért ne túlozzunk, csak egy félisten xD

2013. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!