Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odavagyok az egyik osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok az egyik osztálytársamért, de neki már nem tetszem, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
3hétig elvolt velem,chat meg minden,most meg le se sz*r a suliba rám se néz,pedig első héten minden percben,szó szerint szemezett velem :) de el szeretném felejteni,de osztályba van,így nehéz.Mit csináljak?
2011. szept. 11. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ne vegyél róla tudomást, ne nézz rá, ne szólj hozzá, én is jártam már így, nehéz volt, de sikerült.
2011. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké :( remélem sikerülni fog.köszi :)
2011. szept. 11. 21:21
 3/8 krvua ***** válasza:
legyél amnéziás.
2011. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xxD jó :(
2011. szept. 11. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj te:( Nagyon sajnálom..én detto így jártam.

Annyi a különbség hogy engem folyamatosan ba.szogat úgy megutált,pedig semmi olyat nem tettem csak nem foglalkozott velem,én meg mondtam hogy legyen vége. Nem ellenkezett anno,és most meg én iszom meg a levét.

Nekem akkor is iszonyatosan tetszett de nem volt értelme folytatni,és azóta is tetszik és ennek lassan 2 éve.

Próbáltam nem foglalkozni vele,meg mást keresni de k.urva nehéz úgy hogy napi 7-8 órába látom. De én még mindig azt javaslom ne foglalkozz vele és keress mást.

Amúgy nem beszélgettél vele hogy meggondolta magát vagy mi lett vele?

2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én próbáltam vele beszélni,de ő nem akar.nem is köszön,de facebookon irogat :/
2011. szept. 11. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs más lehetőség beszéld meg vele FB-n.
2011. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az lesz :(
2011. szept. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!