Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn már 3 hete levelez...

Társkeresőn már 3 hete levelezek egy sráccal, minden nap ír, keres, órákat chatelünk, mégsem hív el randizni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát... nekem meg nem is válaszolnak :D Pedig nem a fa.kamat mutatom senkinek ... vagy lehet épp ez a baj?XD
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
talán fél, mer az elején mondtál erről valamit
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
felejtős. csak beszélgetőpartnernek kellesz. volt ilyennel dolgom, mindig húzta az időt. aztán elküldtem a pics.ába.
2013. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az elején viccesen célozgatott rá, én meg viccesen visszacélozgattam, de abba is maradt a célozgatás, azóta csak rendületlenül keres, de nem dobja be megint a témát.
2013. dec. 23. 22:25
 5/10 A kérdező kommentje:
szeretek vele beszélgetni, nekem az is jó ha csak chatelünk de persze jobb lenne ha személyesen is találkoznánk.
2013. dec. 23. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi a tököm gátol meg abban, hogy őt kérdezd meg?
2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet még nem ismer eléggé, lehet, hogy egyszerűen csak nem annyira bátor. Adj még neki időt vagy hozd fel a témát, hogy nincs kivel sétálnod a hétvégén vagy mittom én, legyél kreatív ;)
2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a nyúlbélaságra, de ezt valahogy nehéz elképzelni egy 190 cm magas srácról, akinek hosszú szőke haja, gyönyörű kék szemei és Brad Pittre hasonlító arcberendezése van. Lehet még, hogy impotens vagy kicsi a farka, illetve homika, és nagyon szeretne egy nőnemű havert. x, tényleg nem tudom! Én sosem hívok el senkit randizni amúgy :) hívjanak a pasik engem szvsz
2013. dec. 23. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki jól néz ki, még nem jelenti azt, hogy nem ijed be. Nem azt írtam az előbb, hogy te hívd el, hanem, hogy érd el, hogy ő hívjon el. Persze megvárhatod amíg összeszedi magát egyszer a srác. Valószínűleg még fiatal vagy és ráérsz várakozni.
2013. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem Lacinak hívják? :D

Viccet félretéve,én ha hetekig levelezek valakivel,és a tali szóba se kerül,én azt előbb-utóbb hanyagolni szoktam.Oké,hogy jó vele beszélgetni,ha levelezőtársat szeretnél,rendben.Lehet,csak unaloműzés nála,persze,az is lehet,hogy félénk vagy fél a csalódástól.Bár nekem olyan pasi nem kellene,akinek nincs mersze felhozni a találkozás ötletét sem.Abban igazad van,hogy ne te hozd fel neki,legyen már férfi,ha akar valamit, tegyen érte.

2014. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!