Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn pasi intenzíven...

Társkeresőn pasi intenzíven írogat, elhív randizni de aztán eltűnik, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Társkeresőn elkezdett egy pasi írogatni, levelezni kezdtünk, felvett facebookra is. A legutóbbi levélváltáskor felvetette a találkozás lehetőségét, de a legutóbbi levelemre már 2 napja nem válaszol, pedig látom hogy online. Miért csinálják ezt a pasik? Én arra gondoltam hogy esetleg nem egyedülálló, és meggondolta magát, vagy esetleg valami olyat írtam amitől elijedt, bár tényleg csak általános dolgokról leveleztünk, munka, hobbi, kedvenc filmek, ilyenek. Meg is jegyezte, hogy sok a kozos bennunk. Nem az hogy neki megyek a Dunának bánatomban hogy a pár hetes netes ismerettség leszar, csak nem értem :D
2013. dec. 5. 10:32
 1/5 anonim válasza:

Vagy egyszerre több csajt fűzött és valaki hamarabb beadta a derekát.

Vagy egyszerűen nem vette észre a levelet, nekem is olvasták már napokkal később, mert nem jelezte a face (már ha ott írtál neki)

2013. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni?Mondott mindent az elején,a szokásos mese.Aztán rájött,hogy vagy nem tud megfektetni olyan gyorsan vagy nem az vagy akit keres.

Ezért miért kell kérdést írni?

2013. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ide bármilyen kérdést ki szokás írni, nézd m,ár meg milyen kérdések vannak, úristen. hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? amúgy engem érdekel az ismerkedés pszichologiája, ha mar ennyire kivancsi vagy a miértekre, sokat meg lehet tudni az emberekrol ezáltal, érdekes es szórakoztató erről másikkal beszélgetni.
2013. dec. 5. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell feltétlenül túlkombinálni. Sokszor ez a legrosszabb, h olyan dolgokat feltételezünk aminek köze sincs a valósághoz. 1000 oka lehet. Facebookot pl. Én nagyon utálom annyibol, h ha elolvasod az üzenetet akkor kiírja, h Látta.... sokszor csak rákattintok h eltűnjön az "1" új üzenet, mert csak később szeretnék válaszolni és megesett már, h teljesen megfeledkeztem róla. Bár, ha veled össze akar jönni kicsi rá az esély, h csak úgy elfelejt szóval lehet más is.

pl. taktikázik: ne írjak már rá mindig, ne higgye azt, hogy mindig itt kockulok és csak arra várok, h írjon vagy simán kifogyott a témából aztán nem akar üres beszélgetéseket. Persze a te verziód is lehet, hogy igaz, de ne a legrosszabbra gondolj először :) Szerintem pár nap után kérdezz rá akkor már úgyis írni fog..

2013. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
kérdező - sok pasi van társkeresőn, aki odaadó és kedves és érdeklődő, de igazából csak arra kiváncsi, hogy eléri-e, hogy találkozz vele. Ha ezt elérte, továbbál, mást fűzöget, addig amíg a következő le nem koptatja vagy be nem vállalja a randit - ettől is lelép találkozó előtt. Önbizalomnövelés - én sem értem, de utánanéztem, másokkal beszélgettem (férfiakkal akik ezt szintén csinálják) és ezt állították - ezt teszik, mert nekik ez jó, olyan megerősítés amire szükségük van. Ja, ezek a pasik akikről ez kiderült, mind kapcsolatban voltak - nem tudom, ez mennyire jellemző, de gondolom, ha nem lenne, elmenne a találkozóra.
2013. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!