Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok. Osznte valasz?

Csajok. Osznte valasz?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki dolgozik,eretsegizett,kocsi,es lakas tulajdonos.Szoval nem egy troger semmirkello.

Az egy baj van vele hogy alacsony.Pl 165 cm magas.

Csak a amgassaga miatt nemjonnetek vele ossze igaz?



2013. dec. 21. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A 165 alacsony? Mihez képest... Ha 170 vagy, akkor tényleg alacsony, ha 150, akkor nem. Nem tudom mi ez a magasság mánia manapság. Még a 150 centis csajok is 2 méteres pasit akarnak, ami már elég vicces az utcán. Nekem nem egyszer volt már magasabb bnőm, nem kevéssel, mégis évekig tartott.


A másik meg ez az értelmiségi, diplomás majomság. Attól mert valakinek nincs diplomája, még lehet értelmesebb, mint akinek van. Tapasztalatból mondom. Nekem sincs diplomám, csak érettségi, mégis van saját lakásom, saját autóm, saját vállalkozásom, és intelligensnek tartom magam. De érdekes, amikor társat kerestem, mindenki azzal jött, h bocs, nincs diplomád... bezzeg mikor kiderült az, amiket az előbb leírtam, már hirtelen mind1gyik találkozni szeretett volna. És ez az értelmiség? Ugyan...


A kérdésre válaszolva: Nem a magasság számít, hanem az, hogy jól érzed-e magad az illetővel, egy hullámhosszon vagytok-e. A többivel nem kell foglalkozni.

2013. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hadd magyarázzam el...

Tehát: nekem van egyfajta gondolkodásmódom, érdeklődi köröm, stílusom. Amikor férfiakkal ismerkedem, akkor alapból mindenkinek adok esélyt, aki megüt egy bizonyos értelmi szintet, de sokéves tapasztalat, hogy hosszú távon a hozzám hasonló stílusú, gondolkodású, értékrendű és érdeklődési körű emberekkel érzem jól magam. És valamiért ezt az esetek 99,9%-ában az értelmiségiek körében találtam meg. Nem 1-2 eset alapján jelentem ki, az elmúlt néhány évben nagyon sok pasival beszélgettem, ismerkedtem hosszabb rövidebb ideig. Mert adok én esélyt mindenkinek, de mondjuk találkozóig nem jutottunk el, mert egyszerűen "nem fogtak meg". Ez az ÉN értékrendem, az ÉN preferenciáim, másnak meg más.

Másnak az számít, hogy egy pasi legyen magas, vagy jóképű, vagy pénzes...

Ismétlem, hadd döntse már el mindenki, hogy mi alapján választ partnert! Nekem fontos, ez van, nem tehetek róla.

2013. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A diploma nekem egy jel, higy akarja vmire vinni az életben. Persze, ez nem jelenti azt , hogy ha nincs diplomája, nem akarja vinni semmire, mert persze, másképo is lehet. De akinek van , az már azt helenti, higy van annyi akaratereje, hogy elvégzett egy egyetemet/fõsulit. (Nyilván nem arra gondolok, aki a józsin vette)
2013. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Lehet, hogy a magasság nem számít, de sok esetben keresztbe vághatja az ismerkedést egy "kiszemelt" lánnyal, pláne ha szeret magassarkút hordani... 170 cm-t a korosztályom (20 éves vagyok) szerintem semmibe veszi, lehetek bármennyire kedves, bármennyire jó fej, bármennyire ügyelhetek a viselkedésemre hogy ne süllyedjek le sok velem egykorú szintjére..nem ér semmit
2014. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!