Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, miért utáljátok...

Csajok, miért utáljátok annyira az infomatikus pasikat?

Figyelt kérdés
Szinte akármelyik csajjal beszélek, ha erre terelődik a szó, mindenki elmondja, hogy nagyon nem bírja az infomatikus, programozó stb pasikat. Miért is?
2013. dec. 21. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

En ilyet meg sose hallottam, pedig csaj vagyok es van jopar baratnom..:D az eddigi legfrankobb kapcsolatomban a parom gazd.informatikus volt, elotte egy mernokinfos, a legelso szerelmem meg hat..java programozo :D jomagam meg bolcsesz vagyok :D

21L

2013. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pedig semmi rossz nincs bennük. Kérdezz meg többet, hátha jobb lesz az átlag :D
2013. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A bátyám alkalmazás-fejlesztőként dolgozik. 18 éves és nem volt még senkije. Évek óta minden szabadidejében a gép előtt ül, ki se dugja az orrát, még csajozni se jár, ha meg elszabadul a géptől, nem lehet megmaradni mellette mert felgyűlik benne a hmmm...kreativitás, és ontja a hülyeséget. :D

Ez csak a tapasztalat, de nem hiszem hogy minden programozó ilyen. :D

2013. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok butus összeköti az informatikát a kockákkal.
2013. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem le hanem feltöltenének, nem utálnák őket.
2013. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Igen sajnos sokan kockázzák őket, de aztán meg milyen jó amikor elromlik a gépük és megcsinálják. Az én párom informatikus. Szóval nem minden csaj utálja őket:) És nem kell feltétlen összekötni az informatikát a kockulással!
2013. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

talan azert, mert nincsenek kepben vele, hogy mennyit is keres egy jo IT szakember... mindjart maskepp tekintenenek az ugynevezett informatikus pasikra.


mondom ezt sok eve nos IT szakemberkent...

2013. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tudatlanok,buták többségben és egyből kockának állítanak be ettől,akinek nincs élete sem.Még ha így is lenne akkor sem kéne egyből eldobni,hanem sokan hajlamosak lennének változtatni is,ha lenne barátnőjük és velük eljárkálnának ide-oda simán.Na mindegy az ittenieknek is hiába magyarázom,csak a saját hülyeségüket látják...
2013. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én informatikus vagyok, és teljesen megértem. A kollégák nagy részét én sem bírom. :))
2013. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én párom is informatikus, és nem utálom, sőt imádom :D

26N

2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!