Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok. Osznte valasz?

Csajok. Osznte valasz?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki dolgozik,eretsegizett,kocsi,es lakas tulajdonos.Szoval nem egy troger semmirkello.

Az egy baj van vele hogy alacsony.Pl 165 cm magas.

Csak a amgassaga miatt nemjonnetek vele ossze igaz?



2013. dec. 21. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha egyébként minden okés vele, akkor azért ez még nem olyan nagyon alacsony, hogy gond lenne. Bár nálam eleve a saját kocsi, saját lakás sem elvárás.:)

Mondjuk én magam csak 158 cm vagyok és nálam mindig is az volt úgymond "elvárás" a pasi magassága tekintetében, hogy ne legyen velem egy magas vagy tőlem alacsonyabb.

Egyébként évek óta párkapcsolatban élek, a párom olyan 168 cm körül van. Szóval nála sem volt gond az alacsonysága.:)

2013. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Nálam 165 még beleférne éppenséggel (volt ilyen magasságú pasim), ha egyébként nagyon jó a stílusa, kisugárzása.

A felsorolásból nekem mondjuk - az ÉN értékrendem szerint - a diploma hiányzik, mivel én magam értelmiségi vagyok, és jellemzően szintén értelmiségiekkel érzem jól magam. De ha egyébként nagyon intelligens, nagyon jó a stílusa, akkor talán még adnék is esélyt.

2013. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is pici vagyok (:
2013. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is a fõiskolát, eguetemet hiányolom, de amúgy ha okos, talpraesett, akkor nem gond.
2013. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En 168 vagyok, es gond volt, hogy o meg 164. Gond volt mindkettonknek, hiaba volt az egyik legintelligensebb ember akit ismerek.
2013. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha valakinek van diplomája nem jelenti azt hogy értelmiségi... Max annyit hogy olyasmit tanult, amit nem mindenki és abban a témakörben magas fokon jártas.
2013. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Off: Miért gondolják azt az emberek, hogy a tudás/intelligencia összefügg azzal, hogy van-e az embernek diplomája vagy nincs?

Nem egy olyan főiskolás lányt ismerek akik olyan ostobák, hogy az én fejem is belefájdul.

2013. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogy akinek diplomája van, az miért számít intelligensnek, akinek meg nincs, az meg hülyének.

Nekem sincs diplomám, pedig az eszem bőven meglett volna hozzá, de családi okok miatt nem mentem tovább tanulni. De van érettségim, nyelvvizsgám és 3 szakmám és köszönöm szépen nagyon jól elvagyok.:)

És szerintem számos ember van még, akik nagyon is intelligensek, sokat tudnak még sincs diplomájuk, mivel valamilyen okoknál fogva nem tanultak tovább vagy nem tudtak tovább tanulni.

És sok olyan embert is ismerek, akiknek hiába van diplomájuk, mégsem intelligensek túlzottan.:)

2013. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is ismerek sok ostoba diplomást, és ha figyelmesen olvastátok, nem elsődleges szempont a diploma.

Viszont ha nekem van/volt igényem a tanulásra, akkor hasonló értékrendű emberrel érzem jól magam. Nem tudok azonosulni a "vannak hülye diplomások" és az "az csak papír" értékrenddel. ÉN ilyen vagyok, és - ahogy mindenki más is - hozzám hasonló értékrendűekkel érzem jól magam.

Természetesen a diploma önmagában kevés, nekem az is fontos, hogy az illető mellette művelt, tájékozott, intelligens is legyen. Hadd döntsem már el én, hogy milyen pasival érzem jól magam, ok?

2013. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez sem helyén való.. Akárhogy nézem, picit defektes ez az elved. Mert pl akinek van érettségi + 2/3/4 szakmája. Azokat sem valószínűleg a kínai piacon vette a hozzá való végzettséget. Azaz a tanulni vágyás akkor ez esetben itt is megvolt.
2013. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!