Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ami teny es valo manapsag az,...

Ami teny es valo manapsag az, hogy tobbet eltudok erni nalatok csajok ha flegma es bekepzelt vagyok veletek szembe. De mert?

Figyelt kérdés
ha lekezelo vagyok es csunyan beszelek veletek akkor mert vagyok vonzobb mint ha normalisan kozelednek?

2013. dec. 21. 14:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nálam aztán semmit nem érsz el, hozzáteszem nem is ismerlek.

jól is van ez így.

2013. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én pont ezt rühellem...És azt veszem észre hogy egyre több az ilyen tahó a környezetemben...Irritálnak is nagyon. :)
2013. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Próbálj velem flegma és lekezelő lenni.

A tököd nélkül távoznál, meg egy monoklival.

2013. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
de ha valaki kedvesen udvariasan kozeledik mar azt se nagyon ertekelitek....
2013. dec. 21. 14:57
 5/30 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen lány-típusnál akarsz bevágódni. Ha hülye p-csáknál, akkor igen,biztos sikered lesz.
2013. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányoknak a bunkók jönnek be, erre van igényük, nem a kedvességre meg a törődésre. Minden lánynak, nemcsak a hülye 3,14csáknak. Azoknak is, akik váltig tagadják.
2013. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az udvarlás nem csupán fekete, vagy fehér. A középútról nem hallottál még?
2013. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

6-os, viszont sok pasi, aki azt vallja, hogy az udvarlással nem tud be csajozni, valójában úgy viselkedik "udvarlásnál", mint egy papucs, akitől nem lehet levegőt kapni vagy éppenséggel túl nyálas. Ahogy előttem is írták, van középút!

Nem egy pasit küldtem már el mert bunkón közeledett.

2013. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Udvarlással is be tud csajozni az, aki jól néz ki. Olyankor viszont udvarlás nélkül is ment volna.
2013. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Mert a lányoknak a bunkók jönnek be, erre van igényük, nem a kedvességre meg a törődésre. Minden lánynak, nemcsak a hülye 3,14csáknak. Azoknak is, akik váltig tagadják.



- Ahogy elnézem anyádnak is ez volt az esete, ha csak téged sikerült összehozni. Mindenesetre mivel nem te éled az életem, kussolj arról, hogy nekem, vagy a többi lánynak mi jön be és mi nem. Az ilyen kis betyárkörték, mint te, meg a fajtád, pl abszolút nem.

2013. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!