Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ami teny es valo manapsag az,...

Ami teny es valo manapsag az, hogy tobbet eltudok erni nalatok csajok ha flegma es bekepzelt vagyok veletek szembe. De mert?

Figyelt kérdés
ha lekezelo vagyok es csunyan beszelek veletek akkor mert vagyok vonzobb mint ha normalisan kozelednek?

2013. dec. 21. 14:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A kérdező igazat mondd, a lányok meg olyan ösztönlények,hogy fel sem fogják mit és miért tesznek. A sulimban is, annyira könnyen tudom vezetni őket, mert okos vagyok és ők meg mindent elhisznek, amit mondok nekik, de ez cak egy példa. Annyira szánalmasak, hogy azt semt udják felfogni,hogy ők bizony a rossz fiúkhoz vonzódnak. Ők nem fogják fel, hogy akihez vonzódnak az rossz. Ne akarjátok megérteni őket, ők nem az értelem útják működnek.
2013. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Mint ahogy te sem kedves 38-as IQ-jú barátom, semmi baj, legalább anyád szeret.
2013. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
#10 Neked már csak a "hasonló a hasonlónak örül" elv alapján is biztos, h bunkó pasi kell :)
2013. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hát a pasimnak még soha nem volt hozzám egy bunkó szava sem, de mondtam, nem te éled az életem, hála az égnek, ezért inkább kussolj. Vagy mond el még 100x, de attól még nem lesz igazad. :-)
2013. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig ha vele is így beszélsz, azt se csodálnám, ha pofán vágna néha :)
2013. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Eszében sincs. Mint ahogy nekem sem. Te tökéletesen megérdemled, hogy egy alja kis sz.rdarabnak kezeljelek, mert az is vagy a megnyilvánulásaid alapján. Ő nem ilyen. Ő olyan, mint amilyennek te meg a siránkozó fajtád szeretitek itt beállítani magatokat, csak hogy a kislábujjáig sem érnétek fel. 0 élettelen senkik vagytok. Ez van. Dolgozd fel. ja, és a logikád alapján te egy kutyát sem érdemelnél.
2013. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

55% nem is csodálkozok, ha nem találsz magadnak normális lányt :D

Na meg ha bunkón írtak neked, akkor valószínű azért, mert felvették a te stílusodat, meg azt hogy öntöd magadból az alaptalan -számodra-"tényeket". Egyébként meg ennél a kérdésnél úgy láttam te vagy az egyetlen bunkó. A szövegelésed után te is kaphatnál egy-két pofont, hogy legyen benned egy kis férfiasság. Komolyan... igazán bátor, határozott jellemre utal, aki így oszt egy ismeretlen lányt neten.

2013. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért hasonlítsd már össze, amit én írtam, azzal, amit ez a 65%-os "nő" írt nekem! Hozzá képest én egy frakkos gentleman vagyok. Mindig udvarias voltam a lányokkal, sajnos képtelen vagyok bunkó lenni. Bár én még azzal se mennék sokkal többre, mert ronda vagyok.
2013. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kb Istennek hiszed magad, hogy eldöntöd, hogy mit akarnak a lányok. Nagyon idegesítő, irritáló és elég bunkó dolog. Ne is számíts másra, ha te így gondolkodsz.Ne csodálkozz, ha bunkón kezelnek, ha ilyen nyomorék válaszokat írsz. A frakkos gentleman még távol van, tudod, azok nem gondolkoznak úgy, hogy elítélik a nőket néhány lány viselkedése miatt, másrészt meg egy frakkos gentleman nem áll le vitatkozni egy nővel és nem is sérti meg :).
2013. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
inkább idióta, de mindegy...
2013. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!