Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ami teny es valo manapsag az,...

Ami teny es valo manapsag az, hogy tobbet eltudok erni nalatok csajok ha flegma es bekepzelt vagyok veletek szembe. De mert?

Figyelt kérdés
ha lekezelo vagyok es csunyan beszelek veletek akkor mert vagyok vonzobb mint ha normalisan kozelednek?

2013. dec. 21. 14:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem eldöntöttem, h mit akarnak a lányok, hanem rájöttem. És nem néhány lány viselkedése miatt, hanem az összes lány viselkedése miatt, akivel valaha találkoztam.

Amúgy meg egy gentleman nem lehet őszinte? Bár ti lányok ezt veszitek bunkóságnak, a valódi bunkóságot pedig férfias, határozott viselkedésnek :)

2013. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ez az, amit mondtam. Nem vagy gentleman. Távolról sem. Közöd nincs hozzá, mint ahogy ahhoz a valamihez sincs, amit FÉRFInak hívnak. Te csak egy hisztis kölyök vagy.

És fogalmad sincs róla, milyenek a Nők.

2013. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ez az, ami TÉNY. Csak mivel nem a te szád íze szerint való, nem fogadod el. De attól még ez van.
2013. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Jobban tudom, h milyenek a nők, mint te, mert én sokat próbálkoztam már náluk, de te nem hinném.
2013. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy hetero vagyok, ebben az egyben igazad van. De tudod én is próbálkoztam már űrrakéta építéssel, még sincs róla fingom sem, szóval ebben viszont nincs.
2013. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
De attól még tudhatod, mi kell az űrrakétaépítéshez, ami neked nincs (ilyenekre gondolok, h extrém magas IQ, rengeteg pénz, stb.) Így én is tudom, mi kell a csajozáshoz, ami nekem nincs: vonzó külső, bunkó stílus, sok pénz.
2013. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Stílusod az tényleg nincs, az IQ-m jóval magasabb a tiednél, a vonzó külső pedig egyéni ízlés, amit itt már 100x leírtak. Mindenkinek más a vonzó, de te ezt az extrém alacsony IQ-ddal nyilván nem fogod fel. Semmi baj, legalább anyád szeret. :-)
2013. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
A stílusomról és az IQ-mról biztosan sokat tudhatsz. Ez is a tipikus női felszínességet példázza. Az sem igaz, h mindenkinek más a vonzó. A valóságban szinte minden nő ugyanazokra a férfiakra bukik, és ugyanazokat tartja csúnyának.
2013. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mi? Az, hogy megítéllek a megnyilvánulásaid alapján? Ebben semmifelszínesség nincs. :-) Látod?

Ebben is tévedsz. De nincs kedvem vitatkozni egy ilyen "IQ bajnokkal", nagyon fárasztó, hogy tőlem alacsonyabb szinten vagy, így nem élvezetes a számomra.

2013. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel azt is megmondhatnád a megnyilvánulásaim alapján, h mi a kedvenc ételem, ugyanis annak is kb. annyi köze van hozzá.

Nincs is értelme vitatkoznunk, úgyse tudlak meggyőzni, amíg nem próbálsz ronda, alacsony, csóró, kedves férfiként csajozni.

2013. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!