Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jégpályán megtetszett egy...

A jégpályán megtetszett egy fiú, beszélgettünk is, kedves volt, de nem merek ráírni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A koripályán ismerkedtünk meg, mindketten lejárunk, mert ott van a baráti társaságunk,vele még nem sokat beszéltem, csak pár szót, de néha észreveszem, hogy engem néz. Két évvel idősebb nálam. Nem merek ráírni Facebookon, mert félek, hogy lerázna, vagy ami még rosszabb nem is válaszolna. Az nagyon kínos lenne, és akkor többet fel sem mernék menni a jégpályára, ami nagyon rossz lenne, mert egy csomó barátommal meg kéne szakítani a kapcsolatot. A barátaim bíztatnak, hogy írjak neki, baj nem lehet, de félek, nem akarok csalódni. :(
2013. dec. 16. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne írna vissza? Ez olyan abszurd. Ha meg akarod jobban ismerni, akkor erőt veszel magadon és ráírsz. Ilyen egyszerű. Bár oda is mehetsz hozzá a jégpályánál, nem muszáj mindent fészbukon intézni.
2013. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább személyesen lenne jobb vele beszélni, vagy facebookon? Csak mert mikor a jégpályán vagyunk, akkor hozzám is percenként odajönnek a haverok, meg hozzá is, meg ide oda rángatnak minket, és ezért ott nehéz lenne elcsípni akár egy percre is.

A barátaim mind biztatnak, hogy írjak rá, ha vele ne jön össze, még mindíg van 1000 másik fiú akinek tetszem. Csak engem nem érdekel az a másik 1000 fiú, ha nekem PONT Ő tetszik. Nem az a fajta lány vagyok, aki hetente váltogatja a pasijait, és játszadozik az emberek érzelmeivel.

2013. dec. 16. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

írj rá!!

ne félj :)

rám is naponta rám ír 50-en csaj szóval :) és nincs benne semmi gáz..

2013. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
volt hogy énsem mertem ráirni arra aki tetszik,igy csak mégrosszabbul éreztem magam,szóval megtanultam hogy nincs semmi vesziteni való
2013. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!