Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, facen írtam rá,...

Van egy fiú, facen írtam rá, akkor szakított a barátnőjével 2 év után tehát eléggé le volt hangolva. Elég sokat beszélgettünk akkor felajánlottam hogy találkozzunk csapda volt, ott voltak páran, kiröhögtük de azóta tényleg megtetszett. Help?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Azóta tényleg tetszik! Hogy mondjam el neki hogy most már tényleg szeretnék találkozni vele!

(Végig ő volt a "jobb fogás" külsőre, belsőre, csodálkozdtam is amikor belement a "csali-taliba")

16/f-16/l


2013. aug. 19. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy rohadt k*-rva vagy. ezért vannak olyan csávók, akik már nem bíznak a nőkben. egy undorító kis szar, fing, nulla vagy.
2013. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most azt várod, hogy belemenjen egy újabb taliba, miután megaláztad, pont akkor amikor rossz passzban volt? Kinek kéne egy ilyen lány?
2013. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

RIBIZLI

Az ilyenek fognak először kihullani..

Énis voltam úgy mint a fiú../majdnem öngyilkos lettem/

2013. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt buktad te kis szemét :D csak egykis empátia lenne benned vagy gondolj bele, h neked hogy esett volna ha az ő helyzetébe lettél volna pláne egy szakítás után? ja bocs túl sokat kérek tőled te is csak kifestésre használod a fejed......ha van esze és rafkós eljátsza veled ugyanezt h kicsit megtudd milyen érzés :) de ha tényleg van esze ezek után arra se fog méltatni h leköpjön és rád se néz levegőnek fog tekinteni :) ezek után még lenne pofád ilyet kérni?
2013. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na jó, félretéve első felindulásomat:

1.) Bocsánatot kérsz a múltkori eset miatt

2.) Elmondod, hogy mekkora hülyeséget csináltál, mert tényleg tetszik neked (nem fogja elhinni)

3.) Bebizonyítod valamivel. Csinálsz neki valamit személyesen (ajándék, süti, hasonló) és elviszed v. odaadod neki.


Talán így megbocsát. Mondjuk én így se tenném, de már nem utálnám annyira a csajt.


Aztán készülj fel, mert ha bosszúálló, lehet hogy ezután ő hívja el a randira a haverjait, hogy kiröhögjenek. Csak, hogy megtudd milyen érzés.

2013. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kamukérdés.
2013. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
r*banc vagy.kezdj el imátkozni hogy ne legyen a fiú öngyilk0s vagy minimum depressziós.hogy dogölné meg
2013. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!