Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehet hinni, ha egy...

Mennyire lehet hinni, ha egy tini lány azt mondja, hogy neki nem számít a külső, ez valami csapda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel egy ideje facebookon dumálgatni kezdtem, eleinte úgy voltam vele, hogy ez is biztos egy szép,kis utálatos ribizli csaj, akit csak át akarok vágni és jól megdugni meg hülyíteni. De aztán valahogy másnak láttam, amin meglepődtem, mivel számomra vonzó lányról van szó, van is egy rakás lájk a képein. De mivel kamu fb-ről tolom, ne látta még, hogyan nézek ki. Írtam neki, hogy talán jobb lenne, ha bejelölne másik fb-men, mert megkedveltem és ha zavarja, hogy ronda fiú vagyok, akkor inkább most tudja meg és nézzen meg. De azt írta neki nem számít a külső. Nem értem, mert eddig minden lány egyből képre volt kíváncsi rólam és persze a többségnek nem vagyok esete, mivel én nem vagyok egy adonisz, se egy ritka jóképű fiú. Tetszettem már lányoknak, de csak olyanoknak, akiket észre sem vettek a fiúk vagy nagyon önbizalomhiányosak voltak és nem voltak fiúk, akik szépnek nevezték volna őket, pedig amúgy egész aranyosak voltak. Amúgy azért csináltam azt az fb-t, mert szexkapcsolatra kerestem lányokat rajta, meg mivel sokat csalódtam már a lányokban, felszínes jellemvonásaik miatt jobb is volt onnan, képtelenül vadászgatni.



2013. júl. 6. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Te buta vagy.

"van is egy rakás lájk a képein"

Másrészt, ha hamis fb-ről tolod, hogy szándékoztad volna megfektetni? Amúgy szerintem ez már akár lehetne is egy csapda.

2013. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak barátnak akar, ezért nem számít neki annyira.
2013. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem csapda. :) Valószínűleg valami megfogta benned a beszélgetéseitek alkalmával, megtetszettél neki te, és nem a külsőd. Jó dolog, hogy őszintén megmondtad neki, hogy "ronda fiú vagy", ha erre azt mondta, hogy nem érdekli, akkor egy olyan lánnyal hozott össze a sors, akinek tényleg nem a külső számít. :) Sokan nem hiszik el, hogy vannak ilyen normális lányok, amíg nem ismernek meg egyet, szerencsés vagy.
2013. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak barátnak akar, ebben van valami, mivel külsőre nem vagyok vonzó, ő meg jól néz ki, így amúgy sem illenénk össze. Köszi a válaszokat!:)
2013. júl. 6. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
már bocs, de én nem teljesen értem...szóval van egy kamu fb fiókod, amit arra használsz, hogy hülyíts pár csajt és megdugd, aztán otthagyd őket. persze mindezt kép nélkül. de ha előbb-utóbb sor kerül a találkozásra, így is-úgy is látni fognak, hacsak nem zacskóval a fejeden érkezel...szóval most ha el is mész találkozni egy lánnyal, aki csak arra kell neked, és nem tetszel neki, ugyanúgy elhajt, mintha még facebookon látott volna rólad egy képet(kivéve, ha van annyira igénytelen, hogy lefekszik egy olyannal, akit nagyívből kerülne). Akkor már nem lenne könnyebb őszintének lenned?
2013. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!