Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ex az új kapcsolatáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex az új kapcsolatáról mindig úgy beszél nekem hogy tökéletes -fiúról van szó-az általában pont az ellenkezőjét jelenti vagy el lehet neki hinni hogy az utánnam következő lánnyal megtalálta a boldogságot?

Figyelt kérdés
ex,barát,barátnő,szerelem,kapcsolat

2013. máj. 12. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne találhatta volna meg? Igen, elképzelhető, hogy tényleg tökéletes és nagyon boldog az új lánnyal, aki valszeg azt is megadja neki, amire te képtelen voltál.
2013. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) 'amire te képtelen voltál' kicsit erősen van megfogalmazva
2013. máj. 12. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartalak bántani, mostanában tényleg elég hülyén fogalmazok. :-S Tényleg nem akartalak bántani.
2013. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmi gond :)
2013. máj. 12. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Picit saját tapasztalat, mivel kedvessel nem régóta vagyunk együtt, előttem egy 3 éves kapcsolata volt, az exe egy érzelmi nyomorék, aki csak kihasználta és a szex is borzasztó volt vele, én meg így mindent megadok neki. Ezzel NEM azt akarom mondani, hogy te ilyen vagy és esetleg rossz veled a szex, hanem azt, hogy lehet az újbarátnővel mások a tapasztalatai. Meg ugye az is fontos mióta vannak együtt, mert ugye az elején minden tökéletes, persze, hogy ezt mondja, de azért a hibák kibukásához idő kell.

De miért érdekel ez téged? Szereted még? Visszahódítási hadműveletet tervezel? Mert abban is tudok segíteni. :-)

2013. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 évet voltunk együtt, első voltam neki minden értelemben, én tapasztaltabb voltam, szóval én vezettem be a szex rejtelmeibe. Ezzel a lánnyal kb két éve van együtt
2013. máj. 12. 13:37
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és a sorsdöntő pillanatban én voltam aki szakított, nem ő
2013. máj. 12. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj nálam is ez volt... mi derült ki? a másik csajnak meg pont azt mondogatta hogy velem mennyivel jobb volt

csak arra megy ki a játék, hogy jól belerúgjon a volt nőbe, a másikat meg féltékennyé tegye, hogy jobban értékelje Ősilányságát.

ha valami tényleg jó, azt nem kell reklámozni, úgyis lesír az illetőről.

pl. hogy nem keresi már az exeket, mert tökéletesen megvan nélkülük :) és csak akkor tesz ilyen kijelentést, hogy jobb az újjal, ha a régi rákérdez, forszírozza.

2013. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!