Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki megtetszett de még soha nem beszélgettünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mint mondtam soha nem beszélgettünk még, nem is tudom hogy hogy indult a kapcsolat... egyszer csak elkezdtünk 1másnak köszönni...

(nem tudom de minthogyha azt vettem volna észre h amikor köszön mindig olyan szépen mosolyog ahogy máskor nem szokott és olyan különösen csillog a szeme...) mit tegyek?


2009. jún. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

gyűjts bátorságot és szólítsd le.

tetszel neki és én mondom, boldog lenne ha beszélgetnél vele

15/L

2009. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű, a szimpátia már megvan. Innentől kezdve neked kell megtenni a következő lépést. Lépj oda hozzá és add önmagad, persze ne nyomuljál durván is figyelj a jelzéseire.


Hajrá....

2009. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :D De mit mondjak neki? :P
2009. jún. 11. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó leszólítási módszerem ilyen esetekre.:D Eddig még mindig bejött.:D Kérdd meg az egyik barátodat, hogy menjetek ki a folyosóra, és mikor ott van a lány, akkor kezdjetek el vitatkozni, aztán lépj oda a lányhoz, és kérdezd meg, hogy szerinte melyik a jobb? a xy vagy a yx? (xy/yx = bármi. pl.: kocsik, színészek, filmek, zenék)

Pl.:

-Szia, kérdezhetek valamit? *mosoly*

-Persze.

-Szerinted melyik a jobb? A Ferrari, vagy a Nissan?:D

Utána meg is kérdezheted simán, hogy hogy hívják, és köszönd meg neki, hogy válaszolt.(: Aztán húzhatod még a beszélgetést bármivel... pl. melyik osztályba is jársz? hányadikos is vagy? hol is laksz? te is szereted a ferrarit? stb.

Nekem mindig bejön, remélem neked is.;)

16/L

2009. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez tetszik de az a "baj" h vége a sulinak

fennt van msn en de még ott se beszéltünk...

mi legyen?

2009. jún. 13. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

itt az ideje elkezdeni beszélgetni vele msnen.

kérdezd meg mit fog csinálni meg hasolók...

hajrá

2009. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!