Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol a legcélszerűbb ismerkedni...

Hol a legcélszerűbb ismerkedni, megszólítani valakit?

Figyelt kérdés
Elsősorban huszonéves lányok véleményére lennék kíváncsi,de ha másnak is van hasznos ötlete szívesen hallgatom!Tudom sokan tettek már fel hasonló kérdéseket,de van aki azt írja utcán hülyeség bárkit is leszólítani,mivel a csajok 90%-a ezt nem díjazza,diszkóban nem komoly kapcsolatot keresnek,társkeresőn meg a csajok csak az EGO növelés miatt vannak fent.Hol és hogyan találhatom meg akkor az igazit?Talán annyira ronda nem vagyok,bár női szemmel nem látom magam,de az tény hogy az önbizalmam egyenlő a nullával,de szeretnék újra társra lelni,és normális,komoly lánnyal megismerkedni,nem kalandot keresek!Nem azt mondom,hogy nincsenek elvárásaim,kedves,aranyos nyilván csinos lányokat keresek,de ezalatt nem azt kell érteni hogy modell alkatokat keresek!Vélemény?

2013. dec. 16. 10:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz egy koedukált mosdóban.
2013. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 WheneverYouWant ***** válasza:
Àtérzem problémádat.
2013. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
sport, szakkör, házibuli, kirándulás haverokkal köztük lányokkal, suli, meló, lány barát bemutat valakinek, haver testvére, könyvtár, kulturális rendezvény, fesztivál, koncert, kiállítás, valami karácsonyi vásár stb stb
2013. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

barhol, csak a jo alkalom kell hozza. nem kell felszedos szoveget alkalmazni, csak egy kis lazasagot vigyel bele.


en mar ismerkedtem ugy, hogy egy boltban segitettem csokit valasztani a lanynak :) szoval csak a helyzetet kell felismerni, amikor egy egyszeru "szia" kezdessel is mukodik a dolog. ha meg nem lesz belole tobb, akkor legalabb megprobaltad.

2013. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Járj el aerobicra vagy spinningre. Ott többségében csak csajok vannak. 30/n
2013. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fesztiválokon, nyáron.
2013. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy a salsa meg a többi társastánc húspiac oda kifejezetten ismerkedni járnak.

De engem pl. a zebrán szedtek fel, és össze is kötöztünk.....

2013. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tarts olyan foglalkozást ahova járnak csajok. Ennyi
2013. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat.De ahhoz hogy mindezek közül bármelyiket is hasznosítani tudjam,gondolom egy alap önbizalomra szükség lenne,ami nekem abszolút nincs! :S Ezt hogyan tudnám fejleszteni,hogy merjek lépni valaki felé?!illetve,most akkor a külső számít vagy az hogy milyen a szövegem?Gondolom ha pl. jól néz ki valaki de nincs jó dumája,illetve fordítva,nem jól néz ki de a dumája megvan egyik sem nyerő magában,vagy tévedek?
2013. dec. 16. 12:13
 10/19 anonim ***** válasza:

nincs tuti recept.

oltozkodj igenyesen, legyel apolt, es ne hebegj baromsagokat, ha beszelgetni kell :)


onbizalomnovelesre jo pl a probalkozas. eloszor ugysem fog osszejonni, de tanulj a tapasztaltakbol. probalkozz uj dolgokkal a lanyoknal, uj helyeken, uj szituaciokban. elobb-utobb meglesz az eredmenye.


onbizalom novelesre mondjak meg a sportolast, stb, de ha egy kicsit lustabb vagy, akkor ez felejtos :)

2013. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!