Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy már nem...

Miért van az, hogy már nem merek egyetlen lányt sem megszólítani megszólítani?

Figyelt kérdés

- régebben meg gimiben meg mertem tenni de mostanában nem ... :( ... lehet az is a baj, hogy általában durván leráztak


- kb. 1.5 éve megszólítottam egyet az egyetemen de csak azért mert láttam egy vizsgán, és tudtam, hogy biztosan o is ugyan azt a tanárra var ... sejtesem be igazolódott... azóta is "haverok vagyunk"


...egy álomszép lány ... nem gondoltam soha, hogy egy ilyen lány haverkodik valaha velem és főleg azt nem ,hogy o hív ki éjjel kamus előtti parkba, beszélgetni..ami előfordult többször... de sajnos volt barátja.. most egy ideje nincs ...de a másik gond a kulturális lombhullás, hogy ő nem tud magyarul ... Romániában vagyunk ...


-szóval még ha a fentiekre tekintek, akkor sincs bátorságom leszólítani egy lányt az utcán, buszon etc. ...

- lehet az is a baj,... ,hogy nem tudom milyen nyelven szólaljak meg ... mert értelme csak akkor van az egésznek ha magyarul szólalhatok meg és érti is ...


- már 25 elmúltam de még nem volt több haveri kapcsolatnál egyetlen lánynál sem ... ha afféle próbálok tenni lepéseket... , hogy ne csak haverok legyünk, vagy ha direkt úgy indítok , hogy több legyen állandóan húzódoznak ...

ez az egész az évek folyamán teljesen elvette az önbizalmam ... bármilyen sikereket erek el más területeken

és bármilyen apróbb céljaim / álmaim is váljanak valóra

... valahogy nem érzek semmilyen ösztönzés a tovább lepésre, vagy bármilyen örömöt... csak zombiként haladok tovább a napi teendők nyomán


2013. okt. 27. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálkozni kell, nincs mese.
2013. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!