Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám megszólítani?

Hogy tudnám megszólítani?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány aki 1,5 évvel idősebb nálam én 15 vagyok,szinte minden nap látom de nem tudom hogy tudnám megszólítani ha ott vannak a barátnői is,mert kapásból kiszúrnák hogy mit akarok,de ha egyedül van akkor sem mernék beszélgetni vele mert ő gyönyörű és nagyon tetszik,ezenkívül mindent össze vissza beszélnék,zavarba jönnék,előtte nap mindig azon vagyok hogy most megszólítom de mikor meglátom ledermedek.

Mit csináljak?


2013. szept. 25. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
SOK hasonló, vagy ugyanilyen kérdés van, szerintem nem nehéz keresni.
2013. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mit kell ettől parázni? Odamész, köszönsz, ha nem ismered bemutatkozol. Elmondod, hogy milyen csinos vagy valami más baromságot. Gondoltam idejövök hozzád, mert szeretnélek megismerni. Ha esetleg lenne kedved suli után megihatnánk valamit! Ha elküld akkor így jártál, ha nem akkor lesz egy jó napod
2013. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar, férfias hanggal.
2013. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!