Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám végre leereszteni...

Hogy tudnám végre leereszteni a heréim a zacsimba és megszólítani a kinézett lányt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta együtt turmixolódunk reggelente egy lánnyal tömegközlekedésen, eddig nem nagyon volt lehetőségem közelebb kerülni hozzá helyszűke miatt (nem azért, mert nagy a segge, félre ne értsétek), de már annyira vonz, hogy nem tudom megállni, hogy ne kezdeményezzek. Csak éppen egy a gond: 22 éves létemre annyira értek a nőkhöz, mint random diszkószöszi a nanotechnológiához. A legértelmesebb mondatom, amit eddig felé tudtam intézni: "itt... izé, szállsz le?" Szóval, hogy rúgjam alfertájon magam, hogy végre értelmes kommunikálást tudjak kezdeni önerőből vele? Miatta indul szépen minden reggelem, nem szeretném veszni hagyni a lehetőséget.
2013. dec. 8. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy holnap lesz az utolsó nap,hogy látod....
2013. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kezdeményezéshez kell bátorság, de nem kell túlparázni a dolgot,sokan itt cseszik el, hogy túlnagyítják! egyszerűen légy magabiztos,ne várjál a sült galambra,lehet a csaj is midnen nap ezen morfondíroz hogy na mi a f...ért nem szólítod meg? pasi vagy légy határozott.nem kell ehhez nagy tudás, beszélj bármiről ami eszedbe jut: pl szia folyton látlak a buszon ide jársz suliba egyetemre stb...csak kezdjed el kialakítani a dolgot,ha minden nap ugyis azzal megy amivel te akkor van időd! de nekem nehogy lerohanjad, hogy jaj milyen csinos vagy,mert nyitott kapu jobb ha tudod, hogy egy nőnek sem kell...csak barátkozz az elején ugyanúgy ahogy bárki mással...nem olyan ördöngős dolog barátkozni!:)sok sikert!
2013. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!