Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem merem és nem tudom hogyam szólítsam meg. Valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó csaj akit amikor először megláttam belezúgtam,de ne olyan belezúgás hogy jócsaj és hülyeségből mondom hogy belezúgtam, hanem komolyan, ja és 15 éves. Én 14. Reggelente egy busszal szoktunk menni de nem merem megszólítani. Ő most 9.-es én meg 8. Egymás mellet van a két suli ahova járunk. Nem nagyon akkarok facebookon ismerkedni vele és nincs közös ismerősünk.nem érdekel az hogy fiatal vagyok hozzá meg ilyenek. Please help me!!

2013. nov. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Oda mész: "Szia!" :)
2013. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig a facebook lenne a legegyszerűbb. Itt nem arról van szó, hogy "ott csajozni", csak sokkal könnyebb feloldani a gátlásokat, ami két idegen között van. Az utcán nem szólíthatsz csak úgy le egy idegent, mert hülyén néz ki, és mivel nem ismered, sokkal nehezebb rögtönözni a témákat, így az lesz a vége, hogy kukán ültök egymás mellett. Ellenben, ha facebookon bejelölöd, és rá írsz, hogy szoktalak látni a buszon, nem gond-e, hogy jelöltelek, máris megalapozza az ismeretséget, és elkezdhettek beszélgetni. Utána másnap a buszon folytathatjátok. Szerintem ez a legegyszerűbb.
2013. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak ráírtam egyszer hogy : Szia.Hogyvagy de semmi még szerintem meg se nézte :(
2013. nov. 20. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert a nem ismerőstől kapott levelek az "others (magyarul gondolom 'egyebek')" mappába kerülnek, amit szinte senki nem néz. Ha látta, akkor alul kiírja, hogy látta ekkor és akkor, szóval azt tudnád. Valószínű nem látta, hogy írtál neki. Akkor marad az élő megszólítás.
2013. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De már ismerősök vagyunk és úgy írtam rá.
2013. nov. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!