Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy én legyek a...

Mit tegyek, hogy én legyek a nyerő?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam tetszik nekem már régóta. Az egyik barátnőmnek is tetszik tuti.(ezt nem mondtuk el egymásnak),de látszik rajta mert amikor hozzám szól a fiú egyből ő is hátrafordul hozzá,kipirul...


Egyesek azt mondják a barátnőm teszik neki,de arra is vannak jelek,hogy én.


A barátnőm nem annyira szép de ez természetesen nem ok semmire hiszen ez egyéntől függő kinek mi jön be.


Már nagyon sokat volt rossz kedvem e miatt ,és azt se bírom elviselni mikor ők ketten beszélgetnek egy pár szót.


Egy rövid sztori: A barátnőm beégett az egyik órán,és én egy kicsit nevettem rajta,erre a fiú is meg a haverjai is kiröhögték.


Szerintetek?


Szerintetek mit tegyek,hogy kiderüljön ki tetszik neki?

Hogy csináljam,hogy "engem válasszon"?


Előre is köszönöm.17/L



2013. nov. 20. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 17 éves vagy? ...
2013. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy 17, csak gyerekesen látja át a világot, de nekik ottvannak a barátnők nem a gyakorikerdes.

10-13 lehetsz max.

Hát beszélj vele, hogy mennyire jön be neki a másik csaj. Aztán küldj oda valakit hozzá hogy te mennyire tetszel neki, persze ne feltünően. Ha te jössz be neki akkor repülj rá, ha nem akkor hagyd!

2013. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OMG... mondjuk krédezd meg tőle ilyen egyszerű... Ha nem mered személyesen, akkor mondd meg FB-n... hajrá...
2013. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!