Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitévő legyek? Ti mit tennétek...

Mitévő legyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már lassan egy fél hónapja szemezgetek egy lánnyal, és az elmúlt napokban tudtam meg (ő mondta a barátnőjének), hogy cigizik, iszik, és bulizik. Mivel én pont az "ellentetje" vagyok. (Tehát se cigi, se pia és bulizni se járom)

Csak ugye az a baj, hogy így elég rossz érzés, mivel szívem szerint mennék és nem érdekelnének a dolgai (mármint amik nem tettszek.) , de azért ha belegondolok kétlem, hogy sokáig működne vagy egyeltalán működne.

Bocs, hogyha túl összevissza írtam, de próbáltam leírni a lényeget. Köszönöm.

15F 14-16L (Mármint olyan körül van, mint én.)



2013. nov. 19. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdjél el bulizni :)) lassan belejössz
2013. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan életet. Nem nekem való az.
2013. nov. 19. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :) először én is azt hittem h nem nekemvaló
2013. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nincsenek se olyan haverjaim/ismerőseim. Családom se ilyen és én se akarok olyan lenni.
2013. nov. 19. 22:09
 5/8 A kérdező kommentje:
*én se akarok ilyen lenni.
2013. nov. 19. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Akk passz :/ mer ha péntek d.u. Kimozdulok otthonról mire hazaérek tuti h mindenem füstszagú, pedig általába semmi durvát nem csinálok.
2013. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad áll.

Mostanában nagy divat leszólni azt, aki ilyesmiket csinál, de az az igazság, hogy ettől még nem lesz valaki rosszabb ember. Ahogy attól se lesz jobb vagy több, ha nem csinálja. Igazi érzelmek esetén az ilyesmi nem akadály.

2013. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok! :)
2013. nov. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!