Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nos, rövid, és lényegre törő leszek!

Van egy barátnőm, 5 napja járunk.

Tudom, ez még semmi, de!

Szeretném tisztázni vele is dolgokat. Az a helyzet, hogy én félig roma származású vagyok, a barátnőm meg magyar.

Nem tudom hogy a családja hogy viselné ezt a hírt.

Természetesen gondolom, előítéletek-előítéletek hátán, de aki ismer engem és a családomat, ő tudja jól hogy nem olyanok vagyunk mint a legtöbb roma!

Édesanyám rendszeresen dolgozik, és nem élősködők vagyunk! Nevelőapám is dolgozik rendesen.

Csak félek hogy ez miatt az "apró" probléma miatt nem fognak elfogadni, mert roma vagyok félig.

Sajnálom ez van, a származásomat nem tagadhatom, és nem is akarom letagadni!

Nem tudom a barátnőm családja mennyire fogja preferálni a dolgot, de száz százalék hogy nem fogja jó szemmel nézni.


Ez ellen mit lehet tenni? vagy mit csináljunk? a kedvesem szeret engem és én is őt.

Kérlek szépen, csak normális választ adjatok!


Köszi!


16/ F


2013. szept. 27. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Már az írásod alapján látszik, hogy milyen vagy. ;)

Nyugi, nem lesz gond szerintem. :)

2013. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan vagy, amilyennek állítod magad és családod, akkor nem lehet gond belőle, ettől függetlenül valamit "letehetsz az asztalra" bizonyíték jeléül, pl. érettségit csináldd meg.
2013. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!