Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Olasz pasi. Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Olasz pasi. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy kiránduláson voltam Spanyolországban, ahol megismerkedtem egy olasz pasival. Azóta is tartjuk a kapcsolatot.(1 hete) Ő 29 éves, én 20. Elég komolyan gondolja a dolgokat, azt mondta szeretné megváltoztatni az életem, és szeretne velem lenni. Szeretne velem találkozni még a nyáron...eljönne utánam Magyarországra. (vagy esetleg felajánlotta, hogy menjek én Itáliába). Teljesen odavan értem, engem szinte megőrjít! De egy kicsit félek...Belevágjak? Egyébként azis meglepő számomra, hogy egy 29 éves érett olasz pasinak, mi tetszik ennyire bennem,főleg ,hogy kb. 900-1000 km-re vagyunk egymástól..Olaszországban nincsenek jó nők?

2013. aug. 20. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez elég gyanús.
2013. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni.
2013. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Csak el ne adjon ku.rvának....
2013. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél ilyen naiv.
2013. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ukránoknál fogsz kikötni.
2013. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ők így teszik a szépet. Üres frázisok.


Néha el is vesznek szőke lányokat.

2013. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5:Vagy egy kád jégben belsőszervek nélkül.
2013. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah..már biztos árverezi a vesédet :D
2013. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az olaszok hódító nép..semmi komolyat nem akar..csak szeretik a külföldi(magyar)lányokat..csak a szexre kellesz...úgy tudják a magyar nők könnyen kaphatóak...nem fog ő idejönni..csak mondja:D Feküdj le vele,de ne tervezz velük semmit..:D
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de buták vagytok :D jót nevettem..:D hát szerintem, ha azt szeretné ,akkor találhatna magához sokkal közelebb lakó nőt is..:D vagy gondolod az már mind megvolt neki...? :D (egy hotelbe laktunk 1 hétig, és én nemvagyok könnyen kapható :) nemis történt semmi..)
2013. aug. 20. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!