Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi, de mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, de mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval, elfogadtam, hogy tetszik, de valószínűleg sosem lesz köztünk semmi. Erre most két napja mondogatja Anyukám (szüleink barátnők), hogy az Ő Édesanyja folyton meséli, hogy "Zoli mondta, hogy már két napja nem látta fent neten a Zsuzsát.", "Zoli szerint Zsuzsa egész jó zenéket hallgat." és hasonlók. (Természetesen ő nem Zoli, én nem Zsuzsa.)

Mi egymással nem igazán beszélünk, nagyon ritkán futunk össze, én meg nem tudom mit kezdjek most a helyzettel.

Vajon azért mondja ezeket az Édesanyjának, mert úgyis tudja, hogy megtudom, és hátha... vagy egyszerűen csak megjegyezte, és kész?

Ha lenne rá némi esély, hogy érdeklődik irántam, talán rászánnám magam, és felvenném vele a kapcsolatot, de így nem igazán tudom mitévő legyek. :)

Nem tiniszerelemről lenne szó, kinőttünk már abból, sőt, tehát nem játszik a bökd meg, hátha visszabök stílus. :)

Esetleg valami tanács?


2011. aug. 13. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagytok tinik, akkor viselkedjetek felnőtt módon! Beszéljetek. De vigyázz, lehet, hogy anyukája kavar.
2011. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Térdelj le és szeress!
2011. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!