Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Olasz pasi. Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Olasz pasi. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy kiránduláson voltam Spanyolországban, ahol megismerkedtem egy olasz pasival. Azóta is tartjuk a kapcsolatot.(1 hete) Ő 29 éves, én 20. Elég komolyan gondolja a dolgokat, azt mondta szeretné megváltoztatni az életem, és szeretne velem lenni. Szeretne velem találkozni még a nyáron...eljönne utánam Magyarországra. (vagy esetleg felajánlotta, hogy menjek én Itáliába). Teljesen odavan értem, engem szinte megőrjít! De egy kicsit félek...Belevágjak? Egyébként azis meglepő számomra, hogy egy 29 éves érett olasz pasinak, mi tetszik ennyire bennem,főleg ,hogy kb. 900-1000 km-re vagyunk egymástól..Olaszországban nincsenek jó nők?

2013. aug. 20. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez a vadászat. Van neki ott is nője, te meg még bejöhetsz. :)
2013. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az olasz pasik jellemzoen nagyon szeretik a magyar noket, en is voltam ilyen helyzetben. Tavaly voltam Italiaban talalkoztam egy sraccal o 24 en 18 voltam, egy hotelben laktunk. 1 hetig csabitott mindenfelevel, mignem elerte, hogy egy atbulizott ejszaka utan az agyaban landoltam. Tudta, hogy ket nap mulva indulok haza, igerte, hogy keresni fog, es megvarja, hogy visszamenjek, sot majd o jon Pestre. En hulye meg elhittem neki....azota se hallottam rola.

Nem allitom, hogy az osszes olasz ilyen, de ez a tapasztalatom azert rendesen elvette a kedvem toluk.Nem csak emiatt, de en nem mennek bele a helyedben, nekem gyanus ez a nagy korkulonbseg.

19/L

2013. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elég gyanus az tuti hogy én nem mennék!!! Amugy nekem is volt szerencsém vagy épp balszerencsém olasz pasihoz...csak arra kellessz neki! Te tudod,a te életed de légy körültekintö mielött nem lesz késö!
2013. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj!Jöjjön ő!
2013. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!