Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek?!

Figyelt kérdés
Kilátástalannak érzem az egész hátralévő éltemet. Ennek azaz oka,hogy egyáltalán nincsenek barátaim,de még haverjaim sincsenek. Nyáron próbáltam feltalálni magam,elmentem ide-oda,de egyedül nem igazán lehet élvezni ezeket sem. Legtöbbször egész nap itthon ülök a gépek előtt. Sokszor már úgy érzem,hogy legszívesebben eret vágnék annyira unom magam. Már csak abban reménykedem,hogy 1 év múlva már dolgozni fogok és hátha majd ott alakul baráti viszony a munkatársaimmal,vagy esetleg egy lánnyal/nővel. Van valaki ilyen helyzetben vagy hasonlóban? Minden tanácsot szívesen elfogadok! 19/F

2013. aug. 5. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
keress barátokat, nem olyan nehéz de tényleg
2013. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elmentem ide-oda azért nem sok támpontot ad.


Iratkozz be egy nyelviskolába, ott több a nő és a hasznodra is válik. Sportolj, mozogj. Menj el lovagolni, biciklizni, kerékpárklub, úszni, sakkozni, amit szeretsz csinálni.

2013. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Didiiayer ***** válasza:
Kezdj el valamit sportolni vagy olyan hobbit találni, ahol megismerhetsz embereket. Nem voltak barátaid akikkel esetleg újra fellehetne venni a kapcsolatot, esetleg a környéken ahol élsz találni valami társaságot vagy akár még neten keresztül is.
2013. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban első körben olyan hobbit kéne találni, ahol többen vagytok. Nem tudom, hogy milyen dolgokat szeretsz, de például nagyon jó az airsoft. Lehet akkor még közösen sportolni is, íjászkodni, lovagolni. Kell keresni az interneten valami helyi klubbot, ahol csinálnak ilyeneket és elmenni.


Ha ezek a dolgok nem jönnek be, vagy romlana az állapotod, akkor pedig látogass meg egy pszichológust (igen én vagyok az, aki mindenkit oda akar küldeni).

2013. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!