Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képtelen vagyok továbblépni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok továbblépni! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok. 25 eves baratnommel hetfon szakitottunk. rengeteg konfliktusom volt a csaladommal az utobbi 3 honapban. szinte mindenki osszeveszett mindenkivel. tudom hogy a csalad az elso..de hulye voltam es a vilaggal szembe mentem, az utobbi ifoben mar hazudoztam is hogy vele lehessek. most mar visszaalt minden a rendes kerekvagasba csakhogy szakitanunk kellett.. nagyon szeretnem ha minden olyan boldog es jo lenne mint az elso 3 honapban..s. csakhogy..a csaladom ezt nem meltanyolna...elegem van a vitakbol es a hazudozasokbol is csak boldog akarok lenni..de ugyerzem vele megy csak..mar sok onpusztito gondolatom volt..mindenki latja hogy csuszok le a lejton de senkit se erdekel.. estenkent iszok..delig alszok..delutan sajnaltatom magam es kezdodik ez a procedura elolrol..rengeteget sirok de nem tudom igazan kisirni magam.. nem tudom hogy alljak talpra..ez az elso komoly kapcsolatom..(volt..) es tiszta szivembol szeretem ezt a lanyt de nem vagyok kepes megint harcolni mindenkivel hogy vele lehessek..pedig vele akarok lenni.. help :-(

2013. aug. 1. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ha vele akarsz lenni, muszáj lesz küzdeni érte

ha ennyit nem ér meg neked, nem csoda hogy szakított veled

szedd már össze magad

ha vele nem is jön össze, találhatsz mást

de ahhoz abba kell ezt hagynod, te is tudod hogy ez nem egy normális életforma

2013. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
apam kitagadott. szettorte a laptopom. telom.polcaimat leverte csak mert fel mertem venni mikor hivott..es minden napra jutott valami az utobbi 1 honapban..
2013. aug. 1. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért tiltották ennyire ezt a lányt?
2013. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ember felnőttkorú vagy mond meg az apádnak a szemébe az igazat
2013. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt nehany nagyotmondasa..egyuttletunk alatt egyszersem talalkoztam senkivel sem a csaladjabol. es gyakran feltunik az ex baratja..
2013. aug. 1. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az apád eléggé idegbeteg a leírtak alapján.

Két tűz között vagy,és sehogy sem lesz jó neked.Valakinek jót teszel,most éppen a szülőknek,vagy ha a csajjal lennél,akkor neki.De te mindenképpen szenvedni fogsz,mert te vagy a kettő között.

2013. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teso ne izgulj én sem tudom elfelejteni a volt barátnőm.

Hiába próbálkozok mással, stb. nem megy

28 éves vagyok és ekkora nyomot az azelőtti, sem a volt kapcsolatom ami több mint 5 éves volt...

De ne add fel.

Én is haladok és közelítek ahhoz hogy visszahódítom :)

Úgyhogy hajrá ! !

2013. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!