Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki képtelen szerelmet érezni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és még soha nem voltam szerelmes. 23 éves koromig barátom sem volt, mert annyira zavarba jöttem a srácoktól, hogy inkább szóba sem álltam velük, már ez sem normális. Azóta volt néhány rövidebb kapcsolatom, de mindig az lett a végük, hogy nem tudtam beleszeretni az illetőbe, és ezt rettenetesen rossz elmondani. A jelenlegi barátom majdnem olyan, amilyennek mindig elképzeltem, de ő sem jelent többet egy nagyon jó barátnál. Egyszerűen nem kívánom az érintését, sokszor alig várom, hogy hazamenjen végre. 2 hónapja járunk, állítólag várnom kéne, mert idővel megszeretem, de szerintem kizárt, csak ő fog egyre jobban kötődni hozzám, aztán jól megbántom szegényt. Van esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár/járt, vagy csak én vagyok ilyen elfuserált?
2013. júl. 25. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy a fiúkat szereted? Ezt nem bántásból mondom, csak kérdés, fura, hogy zavar az érintése is...

De lehet hogy egyszerűen csak olyan szerencsés típus vagy, aki majd a "valóságba" fog csak beleszeretni, és nem húz rá minden szépet egy kőbunkóra, hogy aztán az összetörje... Egyik barátnőm is hasonló...

2013. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak frigid vagy. Már bocs. Úgy értem, persze az érzelmek és a szex két különböző dolog, de elég sűrűn előfordul olyan, hogy ha jó a szex valakivel, akkor az ember elkezd kötődni az illetőhöz stb. Szóval megeshet, hogy ezen a téren van a bibi. Élvezed a szexet, úgy alapjáraton? Ha ezt a srácot nem is, de mást meg szoktál kívánni?
2013. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlkombinálni. Számtalan hibája lehet az emberi testnek, neked lehet azok a hormonok, vagy fogalmam sincs mik nincsenek meg, amik a szerelem érzéséért felelnek. És amúgy sem úgy szokás ám, hogy szerzünk egy barátot, aztán nézzük, hogy belészeretünk-e.
2013. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos, a nők egyáltalán nem tudnak tűzbe hozni. Alapjáraton igen, élvezem a szexet, bár a jelenlegi barátommal nem lelkesít túlzottan. Más is mondta, hogy majd megtalálom az igazit, de fizikai vonzódásnál és baráti szeretetnél többet még soha nem éreztem.
2013. júl. 25. 13:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Először én is úgy gondoltam, hogy előbb leszek szerelmes, és csak utána kezdek járni valakivel. De aztán feladtam, és társkeresőn próbálkoztam. Itt meg ugye előbb találkozunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, kipróbáljuk működik-e, és nálam sajnos nem.
2013. júl. 25. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy vagyok mint te, kérdező. A szexet élvezem, de csak ritkán kívánom, jobban szeretek egyedül lenni mint a párommal, 2 napnál tovább nem bírom vele egy légtérben mert úgy érzem megfulladok. Idegesít amikor mondja hogy szeret és hiányzom neki, mert ő nekem nem, hiába kedvelem emberileg, nem tudom viszonozni amit érez. Nem ő az első ilyen, mindenkivel ez volt az első pasim óta (16 éves korom óta), most vagyok 27.

És nem vagyok se frigid, se aszexuális, se leszbikus, a férfiakhoz vonzódom, de csak testileg, az érzelmeik nem érdekelnek, nekem sincsenek velük szemben.

2013. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Pszichopátiának hívják, nem képes érzelmekre.
2013. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon nem a pszichopátia kategória.
2013. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon bízom benne, hogy azért nem pszichopátia, más területen rendben van az érzelmi életem.

Azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal, csak nagyon bánt, hogy nem tudom viszonozni a barátom érzéseit.

2013. júl. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!