Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy bármelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy bármelyik volt szerelmemnél "újjá tudom éleszteni" a szerelmet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha akarom, bármennyi ideig fent tudom tartani a szerelmet. Vagy ha szakítottunk, és újra összejövünk, újra bele tudok szerelmesedni a lányba, ugyanúgy, mint rég, vagy akár jobban is. Mással is előfordul ilyesmi?
2009. nov. 28. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A többségnek ez nem sikerülne,de kivétel erősítheti a szabályt :)
2009. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A szerelmet nem lehet újjáéleszteni...A szerelmet nem lehet bármennyi ideig fenntartani. Amit Te érzel, az a vágy, hogy vele lehess, mert jól érezted vele magad...Ez pedig nem szerelem.

Mindjárt jönnek a hősszerelmesek akik lepontoznak, mert szerintük a szerelem örök, de nem bántom meg őket...

Csak még szerelmesek és ezért azt képzelik, hogy ez náluk örökké tart...Remélem nekik bejön!

2009. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Üdv!

Pedig ez így van, hidd el, tudom, nehéz megérteni, mások sem értik, azért is kérdeztem meg itt ezt a kérdést. Egyszerűen felújítom az érzést Vele kapcsolatban. Úgy tudok tenni, ha akarom, mintha mi sem történt volna.

2009. nov. 28. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat - akkor, ha nem haraggal vagy össze nem illés miatt szakítottatok.
2009. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!