Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, kb.50-52kilós fiú...

Alacsony, kb.50-52kilós fiú vagyok, hány kiló izom kéne, hány kilóra növeljem meg magam, hogy legyen esélyem egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Akit érdekel a kép, írjon priviben! A lénye, hogy ő egy velem egy magas, de nagyon formás, vonzó lány, kedves is, tehát nem egy rib* féle, épp ezért is figyeltem fel rá, csak a baj, hogy ő barátzónába tett úgy látom. Gondolom nem jön be neki a külsőm, ezért szeretnék ezen változtatni és kigyúrni magam. Azt mondta, hogy kezdett belém szeretni, de sajnos elég hamar meggondolta magát, ugyanis már azt írta nem szeret úgy csak barátként. Szóval mondjátok, hogy kigyúrt testtel majd vonzódni fog hozzám, ha a lelkemet szereti csak a testemhez nem tud vonzódni szerintem.
2013. dec. 15. 23:04
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
ha nagyon kigyúrod magad és szakállat növesztesz úgy fogsz kinézni mint Gimmli a Gyűrűk Urából.
2013. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bence?
2013. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Béla?
2013. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DrBori András ***** válasza:

Te vagy az, "kistömegű"? Nem unod még?

40-50 találat van az alacsony +"kistömegű" szavakra!

Az ember szeretne megtalálni valamit, de nem lehet,

mert felhígítod az oldalt a rinyálásaiddal!

2013. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hülye kérdés, bukott ötlet.
2013. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajotok van, de egy normális kérdésre miért nem kapok választ az eléggé titeket minősít! Akinek nem tetszik valami ne olvassa a kérdést és húzzon el innen!
2013. dec. 16. 01:14
 7/9 anonim ***** válasza:
50 kilósan mi a fenét akarsz te, hány éves vagy 11???
2013. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

haha :D kedves utolsónak: vedeld csak a sörödet, növessz sörhast, az a tuti. :D

kérdező:

én is ebbe a kategóriába tartozom (testalkatilag) leszarhatod , hogy mit mondanak.:D edzés nem árt, ráadásul ha ilyen az alkatod, sokkal jobban fog látszani az eredmény.

és a csaj is egyből észrevesz! :D de azért küldhetsz képet ha gondolod

2013. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Küldhetsz nekem is :3
2014. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!