Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van egyre több olyan...

Miért van egyre több olyan fiú aki ismerkedési fázisban nem érdeklődik a lány felől?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat, barátnőim tapasztalata, illetve itt is olvastam egy csomó érdekes történetet.


Miért van az, hogy a fiúk személyesen érdeklődnek a lányok felől, de írni nem tudnak nekik, vagy felhívni őket? Amikor szóvá van téve, akkor meg az a válaszuk, hogy nem szeretik a személytelen kommunikációt. De még az is jobb mint a semmi!


Nem értem miért csinálják ezt egyesek!? (Nem általánosítok)


Azt a lehetőséget zárjuk ki, hogy a fiúnak nem is tetszik igazán a lány. Mi más oka lehet még?? Komolyan nem értem...


2013. dec. 2. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
állj. az nem mindegy, hogy kapcsolatról, vagy ismerkedésről van szó. én az ismerkedési fázisról beszéltem. egy kapcsolatban teljesen más a helyzet.
2013. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is az ismerkedési fázisról beszéltem
2013. dec. 2. 22:15
 13/17 anonim ***** válasza:
akkor viszont tartom, amit mondtam. inkább találkozzunk. nem igénylem, hogy hívogasson, ha egy egy alkalommal jól elvagyunk. sokkal jobb az a kis izgalom a következőig, és nyilván nem hónapokról van szó. néhány napot, alkalmanként 1-2 hetet simán kibírok, sőt ilyenkor még motiváltabb is vagyok az életben.
2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez is egy vélemény.


Nekem ha valaki nagyon tetszik, akkor én nem bírom ki, hogy ne beszéljünk minden nap.

2013. dec. 2. 22:22
 15/17 Költőnő? ***** válasza:
Tényleg rímel :) háháháhháááhhááá remek :D
2013. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Költőnő? ***** válasza:
de csak h a kérdésre is visszatérjek: a minden nap, főleg az elején nekem rohadt ijesztő és tapadós lenne.
2013. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mert élőben jobb. gépen/telefonon nem látni a másikat, nem tudom, hogy tényleg érdeklem e, ráadásul ha leülök gép elé inkább nézek meg valami filmet, vagy olvasgatok neten mintsem órákat lógjak facebookon
2013. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!