Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van egyre több olyan...

Miért van egyre több olyan fiú aki ismerkedési fázisban nem érdeklődik a lány felől?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat, barátnőim tapasztalata, illetve itt is olvastam egy csomó érdekes történetet.


Miért van az, hogy a fiúk személyesen érdeklődnek a lányok felől, de írni nem tudnak nekik, vagy felhívni őket? Amikor szóvá van téve, akkor meg az a válaszuk, hogy nem szeretik a személytelen kommunikációt. De még az is jobb mint a semmi!


Nem értem miért csinálják ezt egyesek!? (Nem általánosítok)


Azt a lehetőséget zárjuk ki, hogy a fiúnak nem is tetszik igazán a lány. Mi más oka lehet még?? Komolyan nem értem...


2013. dec. 2. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én sem
2013. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
lehet én vagyok retardált, de én meg a kérdést nem értem
2013. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
rosszakat ismersz meg vagyx te vagy érdektelen nekik
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
mert csak a puni kell nekik
2013. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első négy válasz kajak rímel, mintha egy vers lenne. :D
2013. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ilyet.
2013. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
lány vagyok. engem ez nem zavar, és őszintén örülök, hogy egyre több fiú van, akinek nem az a legnagyobb problémája, hogy mikor szabad bejelölni valakit facebookon vagy szabad-e sms-ekkel, hívásokkal zaklatnia a lányt ha itt meg ott tartanak ismerkedés ügyileg. még ha nem is tűnik úgy, személyesen sokkal egyszerűbb minden. és ha akarsz valamit a másiktól, akkor amúgy sem árt egy kis közösen eltöltött idő. az hogy felhívják vagy írnak, csak a lány egójának tesz jót, ahogy a környezetemben látom. ha már telefon, akkor max azért, hogy találkozót beszéljünk meg. amúgy plusz egy szavazat a személyes kommunikáció mellé. L/21
2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5-ös tényleg :D :D
2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tehát a szóban forgó fiúknak normális ha nem keresik több napig a lányt, nem érdeklődnek felőle. De ha meg személyesen találkoznak, randiznak, akkor nagyon figyelmesek, kedvesek, alig lehet levakarni őket.


Tényleg milyen jól rímel, jó kis vers lehetne belőle :D

2013. dec. 2. 22:05
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is a személyes kommunikációt preferálom, de ha a felek nem tudják megoldani, hogy találkozzanak, akkor is rendben van, hogy nem beszélnek 4-5 napig?? Nem hiszem, hogy ez olyan normális lenne. Főleg kapcsolat elején szokták alig kibírni, hogy ne írjanak a másiknak (legalábbis én így vagyok vele).
2013. dec. 2. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!