Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha sosem szólít le egy lány...

Ha sosem szólít le egy lány sem ismerkedési céllal, akkor ez azt jelenti, hogy én a ronda fiúk közé tartozom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fiúknak kell kezdeményeznie, de mégis gyakran hallom, hogy ennél vagy annál a srácnl kezdeméynezett egy lány. Én csak annyit szretnék, hogy legalább nagy ritkán egy lány kezdeményezne nálam és nem csak én tepernék értük minden egyes nap hiába...
2013. nov. 14. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az átlagos fiúk közé tartozol. Akinél kezdeményeznek, az már a jópasi kategória.
2013. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább kezdeményezz te. Nincs az a pasi akihez én mennék oda.... Ez evi kérdés.
2013. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Attól, hogy sosem szólít le egy lány, az még nem azt jelenti, hogy ronda vagy, lehet, hogy csupán nem tetszel neki, vagy hogy "régimódi" és előnyben részesíti (amit én is) hogy a férfi kezdeményezzen. De miért is szólítana le? nem posztja :) lehet hogy nem akar semmit, attól még nem biztos, hogy ronda vagy.
2013. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha azért nem megy oda, mert nem akar semmit, akkor nem sokat segít, ha ő kezdeményez, igaz?
2013. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy esetleg buszon nem mernek alányok kezdeményezni, főleg a nagy zsúfoltságban vagy lehet túl komoly fejet vágok és ezért nem mernek odajönni hozzám. Vagy tényleg csak ronda vagyok és ezért van ez.
2013. nov. 14. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem megyek oda pasihoz. Egyrészt azért sem, mert én jobban szeretem, ha kezdeményeznek, másrészt rengeteg pasinál nem jelent előnyt, ha a lány kezdeményez(ki tudja, hogy most melyik milyen?). Szóval akár jóképű akár csúnyácskább a srác én nem megyek oda ismerkedni.
2013. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha, nem volt még olyan, hogy jön veled szembe egy lány brigád, és beléd kötnek a kinézeted miatt, akkor az átlagos fiúk közé tartozol. :D
2013. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jelenti azt, hogy ronda vagy... Ha nem kezdeményeznek, annak számos oka lehet.

Sok lány abban a hitben van, hogy "csak a férfiak kezdeményezhetnek, mint az ókorban", holott ez már akkor sem így volt... Rossz, régi legenda, hogy egykoron a férfiak kezdeményeztek... Csak éppenséggel a nőket olyan szinten elnyomták, hogy képtelenség volt érvényesülni. Na mindegy. A témára vissza térve, az is lehet, hogy csak szimplán nem mernek odamenni.

Én egy párszor próbáltam ismerkedni, de mit ne mondjak, bunkóbbnál bunkóbb srácokhoz sodort a sors. Sok srác (nem szeretek általánosítani, de sajnos ez így van) eléggé visszataszítóan reagál a kezdő lépésekre. Persze tisztelet a kivételnek...

A külső pedig nem is igazán a genetikai adottságoktól függ és még csak nem is az arcberendezéstől... Speciel szerintem hiába lehet egy srácnak sportos alkata és szép arca, ha morcos, negatív és illetlen a viselkedése. Viszont vonzóbbnak találok egy olyan fiút, aki mondjuk nem annyira szép, de vidám, mosolyog, ápolt és udvarias... Szóval a kisugárzás a lényeg. A szép és a helyes fogalom itt különül el. Lehet valaki szép, attól még nem biztos, hogy helyes. És egy pár helyes srác között is akad olyan, aki nem szép. Szerintem érted a lényeget. Valamint az sem jó, ha túlságosan akarod és sóvárogva várod, hogy leszólítsanak. Lépj csak te nyugodtan! Jó, lehet, hogy xy-nál kezdeményezett egy lány... Attól még mindig nincs előrébb... Szóval szerintem csak add önmagad, érezd jól magad, beszélgess, légy vidám, a többi pedig majd jön magától... :)

2013. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy csúnya vagy, olyan nincs, hogy mindenki szerint helyes vagy, vagy csúnya. Mindenkinek más a szép, a jó, lehet, hogy pont egy olyan lány szerint vagy helyes, aki nem mer kezdeményezni. Én például bármennyire helyes a srác szerintem, nem merek kezdeményezni, mert mi van, ha bunkó, mivan, ha megaláz, meg eleve önbizalom hiányos vagyok, úgyhogy inkább várok, míg egy fiú jön hozzám.

Amúgy küldhetsz privátban képet, ha érdekel, szerintem milyen vagx :)

2013. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!