Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is még rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is még rajtam kívül, aki arra vár, hogy egy lány leszólítsa az utcán vagy a buszon mondjuk ismerkedési céllal?

Figyelt kérdés

MInden vágyam, hogy egy nap egy lány odajöjjön hozzám és köszönjön meg érdeklődjön felőlem, szóval egy egyértelmű jelre várok végre egy lánytól, akinek én kellek, akinek én jövök be külsőre.

Rengeteg lánynál próbálkoztam már, de sosem kellettem egyiknek sem, így abbahagytam, hiszem mi értelme valamit erőltetni, ha nem megy? Valamiért nem vagyok ebben jó, sosem találtam olyan lányt, akinek bejöttem volna, így arra gondoltam, hogy most már azok a lányok nyissanak felém, akiknek én jövök be, ha eddig én nyitottam azok felé, akik nekem bejöttem, de sajnos ők mindig visszautasítottak. Tudom, hogy nem vagyok egy Brad Pitt, se egy izomkolosszus, se Maci Laci, amik elég menők manapság, ahogy észrevettem, miközben olvasgatok már egy ideje ezen az oldalon, de remélem az én különc rusnya fajtám is tetszik egy lánynak. :)


2013. ápr. 15. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nem várok erre, de bejönne a dolog :D
2013. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő kisugárzás nélkül arra várhattok egy darabig...
2013. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel én félénk vagyok, ezért nekem ez egy igen régi vágyamnak a megvalósulása lenne, ha egy lány szólítana meg ilyen szándékkal. Maga az esemény álomszép dolog lenne, az biztos! Ezek után már csak az kellene, hogy engem is fogjon meg az illetőnek a kinézete.

Egyébként a "kisugárzás" szó az így ebben a megfogalmazásban szerintem amolyan délibáb, meg ködszerű dolog, nem tudom, hogy jól eltaláltam-e. Számomra ez nem egyértelmű. Ha ez a kinézetre utal, akkor azt mondom, hogy erről nem tehet senki. Ha meg a tulajdonságokra utal, akkor is szerencse kérdése, mert az ilyen értelemben vett "jó kisugárzású embereket" bátor, magabiztos jellemmel áldotta meg a jó sorsuk, velem ellentétben. Ezzel pedig jó eséllyel lehet levenni a nőket a lábukról.

2013. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De hozzá kell azért még tennem, hogy ha egy lány jönne oda hozzám, akkor az már csak amiatt is meseszép dolog lenne, mert így már nem kellene azon hezitálnom, mintha fordítva lenne, és én akarnám őt megszólítani, hogy vajon mit fog mondani, hogyan fog reagálni, meg még hasonló idegtépő dolgokkal foglalkozni. Itt már egyértelmű lenne a helyzet, hogy bejövök neki, hiszen ugye, ő jött ide hozzám. Ez pedig azt hiszem, nagyot lendítene az én és a hozzám hasonló embereknek a minimális önbizalmán is, és egyben a bátorságon, mert az előbbi táplálja ez utóbbit. Tehát úgymond levenne egy roppantul nagy terhet a vállamról ezzel a nagyon nemes cselekedettel.
2013. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Úristen, milyen férfiak vagytok ti? Ilyesmire várni egy lánytól. Kisfiúcskák... szégyen.
2013. ápr. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy egy nő kezdeményezne nálad, nem változna semmi. A megszólítás csak egy kis része az ismerkedés folyamatának, utána is bőven el lehet még rontani, ha nem vagy elég rutinos.
2013. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Utolsó előtti

Pont ezt akartam mondani

2013. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ki lát bele a másiknak a lelkébe, hogy mit fog mondani, hogyan fog reagálni?! Nem hiszem, hogy még egy bátor ember is csak úgy vállalná egy esetleges bunkó elutasításnak a kockázatát! Szerintem még ők is meggondolják ezt. Egyszerűen nem tudom, hogy a lányok ezt miért nem értik meg!

Amíg nekünk, fiúknak, férfiaknak kell, illetve tőlünk várják el, hogy kezdeményezzünk, és viseljük ezt a roppantul nehéz terhet, addig a nők ne ítéljenek el minket! Amelyik lány meg olyan bátor, hogy ilyeneket ír, az menjen oda, és tegye meg saját maga! Amíg meg nem teszik ők, addig meg ne is mondjanak ránk semmi rosszat, hanem ehelyett járjanak csak ők is a mi cipőnkben! Már leírtam az előzőekben, hogy mik lehetnek a bátortalanságnak az okai. Akik meg tényleg nem ilyenek, azok meg adjanak hálát az égnek, a jó sorsuknak!

Ez egyébként túl is mutathat ezen a dolgon, mert ha valaki félénk, akkor lehet, hogy nemcsak a lányokkal kapcsolatban az, mint például én is. Ez már egy következmény az ilyen magamfajta embereknél. Tehát vannak, akik ilyennek születtek. Egy vak embertől sem kéri számon senki sem, hogy miért az. Csak sajnos a lelki dolgokat, problémákat valahogy még mindig nem tudja megfelelően, a helyén kezelni ez a mai, "modernnek és civilizáltnak" nevezett társadalom. Na, de ez már más témákat is érint.

A két utolsó: igazatok van, csak én ezt valahogy úgy érzem, hogy pont ennyi kellene nekem, tehát a kezdő lökés, lendület. Én egyszerűen képtelen vagyok megtenni az első lépést. Ezt az egész dolgot mindenki maga érzi, hogy mire képes, és mire nem.

2013. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, természetesen azok a lányok, nők, akik megértik ezt a dolgot, azokra nem vonatkozik mindez. Tehát akinek nem inge, az ne vegye magára.
2013. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem vagy egyedül, de nem ám. Viszont ha nemvagy pénzes és Justin Bieber se, nemvalószínű hogy lenne ilyen.


23:29, nekem van időm. Veszíteni semmit nem vesztek azzal ha nincs senkim szóval magatokkal kúrtok ki.

2:49, ti hisztiztétek ki magatoknak az egyenjogúságot! Ahogy Aladdin mondta Jaffarnak: "azzal más is együtt jár!" Mellesleg nektek ketyeg a biológiai órátok, előbb-utóbb rákényszerültök úgyis hogy ti hívjátok el a pasit, az idő meghozza a jobbik eszeteket neféljcsak.

13:15, ez részben igaz, viszont ha tönkremegy a kapcsolat, akkor moshatom kezeimet mondván hogy én csak beleegyeztem a dologba. És az a legszebb hogy még igazam is lesz :D

2013. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!