Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, valaki felvilágosít...

Nem értem, valaki felvilágosíthatna, van egy átlagosnál jóval izmosabb testem, van pénzem, autóm, házam, fiatal vagyok, lendületes és rugalmas, nem vagyok egy bunkó falubikája stílusú, mégsem jönnek rám a nők?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 11:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Akármennyire is lekezelő a 18. válasz, sok igazság van benne.

Ez tényleg arról szól, hogy eldöntsd, ki vagy és milyen életet akarsz élni. ha normális vagy jópár rostán kiesel és az a normális, ha a te rostádon is kihullik a java.

Szerintem a legnagyobb baj ott van veled, hogy megrekedtél a "két oldal" között.

2013. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én normális lányt szeretnék, a kérdés azért tűnik nagyképűnek mert a csapból is ez folyik főleg itt hogy legyen ezed azod és akkor ne aggódj jönnek a pénzéhes csajok, de nem igaz ez annyira, a belső is számit ha nincs meg a szokásos katonásra nyírt csuti fej meg a tirpák másokkal lekezelő stílus akkor a kutyát sem érdekled.
2013. nov. 26. 13:24
 23/24 anonim ***** válasza:

"a belső is számit ha nincs meg a szokásos katonásra nyírt csuti fej meg a tirpák másokkal lekezelő stílus akkor a kutyát sem érdekled."


Teljesen egyetértek.

2013. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Na, mi lett Veled? Találtál hozzád illő lányt?
2015. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!