Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, valaki felvilágosít...

Nem értem, valaki felvilágosíthatna, van egy átlagosnál jóval izmosabb testem, van pénzem, autóm, házam, fiatal vagyok, lendületes és rugalmas, nem vagyok egy bunkó falubikája stílusú, mégsem jönnek rám a nők?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 11:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szóval az a módi ha falnak döntenek és megdugnak?
2013. nov. 26. 12:32
 12/24 anonim ***** válasza:

És hol marad az arc?

Ne haragudj, de a nők többsége inkább a férfi arcát nézni, hogy mennyire jóképű, sármos... engem pusztán nem indít be egy férfi test, jobban beindít szexuális egy vonzó, helyes arc...

több mint valószínű, hogy csúnya vagy, vagy átlagos, nem jó az arcberendezésed.

2013. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ebbe a túljólszocializáltságban van valami:)

Az exem is ilyen volt,egy egészségeset poénkodni nem igazán tudtam vele. Egyb*zdmeg sem fért bele soha,ha mérges voltam. És ha este kómásan nem mentem le az üres fogkrém helyett újat hozni hozzám vágta,hogy mert sose neveltek meg eléggé.


Ha meg nem ilyen vagy akkor sokat válogatsz,magasak az elvárásaid:) De nincs ezzel gond,ne add alább ha nem szeretnéd.Majd jön valaki ha a sors úgy akarja.

2013. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Itt van arc tess lehet igazad van

[link]

DSC_0056_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. nov. 26. 12:56
 15/24 anonim ***** válasza:

Biztos kaptál pár privit! Válogass! A felszínes csajok most zti rád....!

De lehet nem azt adod külsőre amit gondolsz magadról! Vagy lehet langyis a stílusod (bocsi)!?

2013. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A "falnak dönt és megdug" legalább annyira képletes volt, mint amennyire nem. Ez egy stílus, ami sok puncival jár.

A te stílusod pedig nem ez. Hanem kb. a családalapítós-férjnekvaló kategória.

Az egyik alma, a másik körte. Ki mit szeret. Mostanában az alma kell. 50 éve a körtéknek nem volt gondja.

A lényeg, hogy ha te ilyen vagy igazából, akkor nem írnál plázapuncikról, hanem megismernél egy hozzád hasonlóan normális lányt, akivel fényezhetitek egymást életetek végéig.

ha pedig nem erre vágysz, ha nem csak ennyi vagy, akkor azt is mutasd meg az embereknek. kerülj új társaságba. Ez a legjobb módja annak, hogy rájöjj, ki is vagy. Mert ott még nincsenek megszokott sémák. Magadat is meg tudod lepni.

Mindenesetre remélem priviben nem jelentkezett egy halom buta lány a kocsidra, házadra, pénzedre;)

2013. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekel igazából csak képet kértek és segítenének mi baj.
2013. nov. 26. 13:02
 18/24 anonim ***** válasza:
27%

Az a gond kedves kérdező, hogy a fejedre van írva, hogy normális srác vagy és nem vagy bunkó.

A mai nők olyanok, mint az állatok, csak az ösztöneiknek élnek, és nagy ívben sz.rnak az érzésekre. Legyenek jól megdugva, igen pont annyit is érnek. Megdugni pedig nem te vagy én fogjuk őket, hanem a bunkó primitív partyállatok. A ténylegesen normális nők pedig ritkák, és hamar elkelnek. Én azt tanácsolom neked, hogy a nőkben ne embert láss, hanem csak egy lyukat. Ők ezt szeretik. Sokkal könnyebb úgy ismerkedni, ha a másikat csak meg akarod dugni.

2013. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez lehet a baj, nekem nincs ennyi, öregebb is vagyok még sincs gond. Nem is volt.
2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a te bajod az, ha neked eszedbe jutnak ezek a dolgok, hogy pénz, autó, lakás, stb, egyből a cicababákat tudod párosítani mellé. Nyilván te az ilyen nőkre/lányokra buksz, ez kivehető a kérdésedből is, és most panaszkodsz, hogy még sem vannak rád kattanva, mert éppen a kocsid nem egy puncimágnes. Ha normális lányok érdekelnének, akik értelmesek, és nem lotyók, akkor nem lenne ilyen gondod.
2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!