Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem olyan...

Szerintetek van esélyem olyan fiatal, lehetőleg tini alacsony lányt találnom, aki még nem foglalt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki rájuk hajt és általában a magasabb lányok a magányosabbak, de nekem alacsony srácként jobban bejönnek az alacsony, kb. 150-160 centi körüli lányok.
2013. nov. 22. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Van (ez a jó válasz ezt te is tudod csak ismerkedni akarsz mert mindenre van esély)
2013. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Spongya Bob Kocka ***** válasza:

Van, de ezek a lányok általában vissza húzódóbbak, nehezen kiszúrhatóak ezért nagyon oda kell figyelni.


Sajnos én ismerek egy olyan lányt aki megfelel a leírásodnak, de vmiért utálja a másik nemet és nem akar magának pasit, de már 18 éves. Bele futhatsz olyanba akinek azért nincsen pasija mert szociális gondjai vannak és az olyat vagy lehetetlen vagy nagyon nehéz meghódítani.

2013. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozni kell, ismerkedni kell.

Én is ismerkedtem egy olyan csajnál aki nem elég hogy bombázó volt de nagyon aranyos és elég alacsony is hogy gyakorlatilag minden pasinak csorgott utána a nyála. Amikor a haverjaim megtudták hogy beszélgetek vele meg tartjuk a kapcsolatot egyből mondták hogy ha nem akarok rosszat magamnak felejtsem el a csajt és hagyjam a fenébe mert kár erőltetni mivel jobbat talál nálam 3 perc alatt.

Mindenki azt mondta hogy ne erőltessem mert teljesen felesleges, de én csak azért is erőltettem, és érdekes módon össze is jöttem a csajjal és egy közel 4 éves kapcsolatom volt vele. Pedig nem vagyok egy jó pasi, kövér is vagyok de ugyanakkor minden lány vagy is nagyon sokan mondták már nekem hogy attól még, kedves, aranyos és mégis férfias srác vagyok, szóval csajozás terén így nem volt problémám csak ugye az önbizalmammal voltak gondok ami miatt nehéz volt az ismerkedés, de minden lánnyal jól kijöttem nagyon kevesen ráztak le. Persze volt nem egy olyan aki leakart rázni de amint megismert már ők várták el hogy velük legyek.

Nem tudom hogyan csináltam ezt de valahogy vonzom a nőket amióta rájöttem hogy magamat kell adjam és semmi erőlködés azóta vonzom a csajokat. Jó nehezebb dolgom van ez tény tehát nem azt csinálom hogy ülök és válogatok kedvemre de ha eldöntöm azt hogy nekem az a lány kell akit kiszemeltem és tudom hogy nincs párja azt előbb utóbb megkapom ha odateszem magam.

2013. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pinky Baba válasza:
En 163 vagyok
2014. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!