Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem, valaki felvilágosít...

Nem értem, valaki felvilágosíthatna, van egy átlagosnál jóval izmosabb testem, van pénzem, autóm, házam, fiatal vagyok, lendületes és rugalmas, nem vagyok egy bunkó falubikája stílusú, mégsem jönnek rám a nők?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 11:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
képet vagy fake!
2013. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha mindezek nélkül bunkó falubikája lennél, biztos mennének ;)
2013. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
valószínűleg csúnya vagy. vagy túl félénk, a nők nem szeretnek kezdeményezni ( legalábbis én.) az a tapasztalatom, hogy aki mégis szeret kezdeményezni, nem tervez hosszú távra.
2013. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok csúnya :)

Szerintem az egész országban csak én vagyok ilyen helyzetben hogy minden külsőség megléte ellenére mégsem jönnek a plázapunik se.

2013. nov. 26. 12:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a problémám a "túljólszocialzált" emberekkel, hogy unalmasak. Ha pedig véletlenül tényleg lenne humoruk, akkor is magasztalják magukat másokon keresztül. Mert ők a normálisak...

Ettől függetlenül rengeteg ilyen értékes embert ismerek. Negatív tulajdonsága pedig mindenkinek van.

Én akkora megfelelési vágyással lépek bele sajnos minden kapcsolatba, hogy az ilyeneket messziről kerülöm, mert tönkremegyek nagy igyekezetemben.

Ez is mutatja, hogy nem az ilyen emberekkel van a gond főleg, hanem azzal, ahogy hozzájuk viszonyulunk. :)

2013. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én írtam a 2. és az 5. levelet. Meg kell kérdeznem: Dávid, te sírsz itt a gyakorin?
2013. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Akkor járj is el otthonról például, mert nem tudom elképzelni, hogy hasonló életkörülményekkel, külön, függetlenül élve nem jönne össze rövid időn belül valaki. Hallottam én is olyanról, hogy 20-30 éves, tele van pénzzel, külön lakása van, mégis ha otthon van, abból áll a szórakozása, hogy leissza magát. Nem Rólad van szó, csak érted, mindezek hiába vannak meg, ha amúgy az élet semmi másról, vagy inkább senki másról nem szól..
2013. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Valentin vagyok
2013. nov. 26. 12:19
 9/24 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyára ez a baj! :D

(ne haragudj, kérlek, kihagyhatatlan volt)

2013. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tényleg ne haragudj. Valentin névről nekem nem egy olyan pasi ugrik be, aki megcsókol, majd a falnak dönt és megdug. Amiket még magadról leírtál, azokról sem erre gondolok.

Pedig a nők nagy részének inkább ez kell.

Vagy ismerkedj olyanokkal, akik már annyi köcsöggel találkoztak, hogy hálásak lesznek neked.

2013. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!