Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiatal lány,...

Van itt olyan fiatal lány, aki szereti az alacsony fiúkat?

Figyelt kérdés
Már tetszettem néhány lánynak, de most nincs senki a képben, szívesen ismerkednék lányokkal. :)
2013. nov. 20. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom ismerkednél, bár én fiú vagyok és nem az a célom hogy ismerkedjek meg átverjelek azzal hogy lánynak adom ki magam mielőtt félre értenéd, de elmondom neked hogy ha esetleg megijedtél hogy nem fogsz tetszeni senkinek elmondom neked hogy ne hidd ezt.

Én is alacsony vagyok 168 cm kövér is vagyok de teszek folyamatosan ellene tehát nem hagyom el magam és elmondom neked hogy én nekem mindig akkor lett barátnőm amikor nem erőltettem a dolgot. Most viccen kívül amikor párkeresőztem a neten még 5-6 éve akkor semmi nem jött össze, amikor letojtam az egészet és mással voltam elfoglalva egyből bekerült egy lány a képbe akinek megtetszettem és jártam is vele vagy 2 évig.

18 évesen amikor elmentem egy tanfolyamra még suli mellett akkor is megismertem egy lányt aki elsőre már bejött nekem külsőre de gondoltam biztos hogy már foglalt nem is erőltettem, de elkezdtünk beszélni plusz mindig mosolyogva vidáman köszönt nekem és nagyon kedves volt, randizgattunk meg minden és össze jöttünk. Még most is együtt lennék vele ha nem szúrtam volna el a dolgokat de sajnos elszúrtam valamit nagyon és csúnyán összevesztünk.

A másik most is párt keresek magamnak mert 1 éve dobott a barátnőm akivel szintén együtt dolgoztunk egy időben és totál megkedveltük egymást bár ő csak kihasznált mert valaki telebeszélte a fejét de lényegében összejöttem vele.

A másik az hogy dolgoztam egy olyan helyen ahol sok fiatal 16-18 éves tini lány volt sportosak, menőek, nagyon jól néztek ki és szinte mindegyik vidáman fülig érő mosollyal köszönt nekem, sokan úgy jöttek oda hozzám beszélgetni és ismerkedni és nem húzni akarták az agyamat hanem kedveskedtek nekem azzal hogy megismerjem őket, és őszintén szólva már nem dolgozom ott mert csak határozott időre vettek fel de még mindig a legtöbbel tartom a kapcsolatot és szinte barátok is vagyunk majdnem mindegyikkel tehát ha kimegyek az utcára akkor nincs olyan nap amikor nem köszönne rám valamelyik.

A mostani munkahelyemen is először találkoztam egy velem egy idős lánnyal vagy is inkább nővel mert már 20 felett vagyunk de első látásra olyan szinte megkedvelt hogy úgy jött oda hozzám beszélgetni amikor egyedül kávéztam kint mert csak felváltva tudunk szünetre menni a kollégákkal legalább is azon a részlegen ahol dolgozom és beszélgetett velem, ismerkedtünk és mivel ő adta a lökést így már merek neki kezdeményezni és már a 3. randinál tartunk, valószínű össze is fogok jönni vele. És érdekes módon amikor szerelmi bánatom volt meg magányosan éreztem magam mindig a párkereső oldalakon próbálkoztam sikertelenül és amikor feladtam és úgy voltam vele hogy hagyom a francba akkor jöttek össze a randik meg jöttek a csajok. Igaz várni kell meg nem kell erőltetni a dolgokat de picit tenni is kell azért hogy valakinél bejöjj, mindig köszönj előre ha meglátsz egy lányt mosolyogj ne erőltesd csak úgy alapjáraton kedvesen hidd el ezekkel már megadod az első benyomást és valószínű hogy a következő alkalommal már ők fognak köszönni.

2013. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond ha egy fiú alacsony :)

Meg tudom hülyén hangzik, de akkor is személyiség alapján döntünk mi nők :D

Engem max az zavarna ha kicsit alacsonyabb a srác de ha olyan a személyisége nem érdekelne.

Meg a 166cm-el ritka a kisebb srác...

De volt olyan srác aki alacsonyabb volt nálam, nekem tetszett de ott meg őt zavarta hogy magasabb vagyok 3cm-el -.-" Szóval bonyolult dolog ez :)

2013. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!