Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki lenne benne egy vakrandiban...

Ki lenne benne egy vakrandiban egy 25 éves sráccal, aki nem akarja itt most fényezni magát, mert lehet, h nem is tudja, de amúgy se szereti?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, h kritérium feltételeket kellene szabnom, úgyse lesztek olyan sokan, írjon minden csaj, aki eljönne velem pl. Budapesten vhova. Korhatár azért van a poénosak kedvéért: 16 és 35 év között legyünk csajok, lányok, asszonyok, s értelmeseket szeretnék, akikkel jól el lehetne beszélgetni, s még a humort is értik esetleg nyomják is. :)

#vakrandi #megbánjátok #vissza nem térő alkalom :D
2013. nov. 26. 00:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne szívd mellere!

Aranyos fiúk ők! Így estefelé már gyakran mászik ki a humormanó a zsákból és lazábbak az erkölcsök is! :D

Inkább viduljunk együtt egy ilyen szép estén, mint ez! Meg ilyen piti ügyért nem is érdemes! :)

2013. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
49%
Milyen női gondok miatt sírtál te lány?
2013. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Hát én egyszerre voltam bánatos és boldog, hogy mikor melyik én azt nem tudom eldönteni.

De egy régi jó barát olyat mondott nekem, hogy egyszerre örültem és bánkódtam. És annyira nem tudtam kimászni ebből az érzelem viharból, hogy talán most is itt bőgnék, még, ha ti vagytok! :)

2013. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%

én nem, vakrandiba sosem mennék bele


a két felhasználó aki meg itt beszélget, szerintetek a privát mire való?? csak úgy kérdezem, tényleg érdekel (hogy ti tudjátok-e) csak mert engem nagyon nem érdekel se user#1 panaszkodása se user #2 udvarlása user #1nek

2013. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Egy lány ismerősöm szavai mikor egyik nap megkérdeztem miért sír.

"amúgy meg nő vagyok, jogom van a random bőgéshez"

2013. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Én oda is raktam a szokásos :D -mat az élősködők mellé, de vkinek sikerült komolyan venni.

De tényleg élősködők vagytok. :D Most ez nem nagy ügy, azok vagytok fiúk. :D

2013. nov. 26. 00:51
 27/45 A kérdező kommentje:
lúzer#1 és lúzer#2 írtál jól láttam? :DDD
2013. nov. 26. 00:52
 28/45 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kedves 24-es kommentelő! Sajnálom, hogy ezen az estén így elragadtattam magam!

A kérdezőtől is szeretnék bocsánatot kérni, mégis az ő topikja és mi szétoffoljuk. Így én átadom a szót, a nálam értelmesebb hölgyeknek!

2013. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyenkor már úgysem találsz lányokat. Ők vagy sírnak vagy szexelnek vagy alszanak szóval be kell érned velünk :)

Most komolyan jobb lenne, ha a kérdésed válasz nélkül árválkodna itt?

2013. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Bélféreg-elvtárs, jelentkezem! :D


Nem vagyunk olyan nexusban még, hogy privizzünk. Nem írok reá tolakodóan lánykákra. Itt jól elbeszélgetünk. :)

2013. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!