Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki lenne benne egy vakrandiban...

Ki lenne benne egy vakrandiban egy 25 éves sráccal, aki nem akarja itt most fényezni magát, mert lehet, h nem is tudja, de amúgy se szereti?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, h kritérium feltételeket kellene szabnom, úgyse lesztek olyan sokan, írjon minden csaj, aki eljönne velem pl. Budapesten vhova. Korhatár azért van a poénosak kedvéért: 16 és 35 év között legyünk csajok, lányok, asszonyok, s értelmeseket szeretnék, akikkel jól el lehetne beszélgetni, s még a humort is értik esetleg nyomják is. :)

#vakrandi #megbánjátok #vissza nem térő alkalom :D
2013. nov. 26. 00:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
58%

szegény, 1 normális választ sem kaptál :D


19L

Budapest

szingli

2013. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

Miért sírsz? Velem csak az élvezettől lábadna könnybe a szemed! :D


Nincs időd kapcsolatokra, nem is akarok járni ne félj!

2013. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%
Az a bajom, hogy, nő vagyok, női gondokkal, és nőként élem meg. Ha ennek semmi értelme nem volt az ne zavarjon senkit mert mér én is belebonyolódtam saját magamba. És ez a vesztem!
2013. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

mindannyian szívatunk csak oké? te meg a GYIK-en "élősködsz" ha így tetszik.

Ne reménykedj gondolj csak bele, nézd teljesen objektíven a helyzetet, te belemennél egy ilyenbe?? Valami kétségbeesett 25 éves krapek gyakorikérdésekes vakrandija: akarva akaratlanul azokat a fejtegetéseket vonja maga után hogy vajon miért itt próbálkozik. (csúnya?, reménytelen? ,stbsbalbalblabla)

Őszintén te belemennél?

Ezzel esetleg egy (hasonlóan) reménytelen nőt/lányt vonzhatsz be.

2013. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

11-es:


Nem akarsz ráírni a szegény kérdezőre, s megvigasztalni egy kis dumcsival esetleg? Ha szépen kéri, akkor sem?

2013. nov. 26. 00:27
 16/45 anonim ***** válasza:
Alfonzína ezért kell belém bonyolódnod! :D
2013. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

14-es:


Sztem én megnézném, csak kíváncsiságból is, mert nem tudni.

De próbára lehet tenni akár itt is, szívesen elbeszélgetek bárkivel, csak csaj legyen, mert vhogy fiúkkal kicsit kellemetlenül érezném magam.

Szóval nem vok se csúnya sztem, semmi baj velem, max. annyi, h annyit nevetek, mint egy drogos, de nem drogozom.

2013. nov. 26. 00:29
 18/45 anonim ***** válasza:
Gyerünk Dave
2013. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

14-es:


még annyit, h én nem egyből házasságot kértem, hanem, h eljöjjön vki vhova, vmire, s ha vmi nem tetszik elmegy, akár szó nélkül is, nem kell megmagyaráznia semmit.

s az élősködős szöveg az tényleg igaz, mert egyikőtöknek sem jutott eszébe ez a kérdés, de megláttátok, s egyből már én is, én is, én is. Mint a kisgyerek, amikor meglát vmit a boltban, vagy a másiknál, s egyből már én is akarok olyat.

Idáig csak poénnak szántam az élősködösös dumát.

2013. nov. 26. 00:36
 20/45 anonim ***** válasza:
Ó, nem jutott eszünkbe.. talán nem akartunk ilyet kérdezni. Vakrandiba ki megy bele? .D
2013. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!