Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek nem a külső a lényeg, akik benne lennének egy vakrandiban is?

Figyelt kérdés
Jó lenne újra ilyen lányt találni, unom már a sok felszínes, belül üres lányt. Nekem fontosabb a belső, de jó lenne, ha azért imádna a szexet ölelést, csókot is, prűd, apáca csajokra sem bukok. :D
2013. szept. 15. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézzen ki, értelmes legyen, imádjon dugni. Te mit nyújtasz cserébe?
2013. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincsenek minden lanynak csak a kulso szamit es a penz.
2013. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nightmare Princess ***** válasza:
igen vannak
2013. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
magyarul nagyon rondának tartod magad és az önbizalmad 0
2013. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor itt sem találtam megfelelő lányt, felfogtam, nem kell a papolás.
2013. szept. 15. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszer érdemes kipróbálni a vakrandit.
2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem arra való, hogy itt keressél lányt. Már a kérdésben leírtad, hogy csúnya vagy, ezek után ne csodálkozz, hogy senki nem akar "vakrandizni" veled. Kérdéshez: Én benne lennék vakrandiban, mókás lehet. Szeretek ismerkedni, mindegy hogy néz ki az illető:)
2013. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vakrandin is csak addig nem lényeg a külső, amíg találkoztok. Minden rosszindulat nélkül.

Lehet, hogy nagyon jól elbeszélgetünk meg minden, de ha molett a lány, akkor ez mind hiába, mert nekem egyszerűen nem jönnek be a ducibb lányok. Kész. Ezen nem tudok változtatni.

Nyilván te sme jönnél össze akárkivel, csak aki szexuálisan is megmozgatja a fantáziád. Ettől még senki sem felszínes szerintem.

2013. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!