Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekete műanyag betétes lökhárí...

Fekete műanyag betétes lökhárítót lehet színesre fényezni?

Figyelt kérdés

Ilyen most:


[link]


és ilyet szeretnék:


[link]


A színre fújt lökhárító betétje más anyagból van vagy elég ha a fekete részt átfényeztetem hogy ilyen fényes legyen?


2013. márc. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Le lehet fényezni, de sosem lesz olyan mint az alja mert a fekete rész enyhén rücskös, az alja, illetve a gyárilag telibe fényezettek simák.
2013. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Át lehet festeni. Akár még fényes is lehet, ha erre vágysz. Bár én személy szerint nem szeretem a "telibe" fényezett lökhárítót, mert sokkal hamarabb meglátszik rajta minden, igen sérülékeny.
2013. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok ha eredetileg fényezettet veszek. El van törve a mostani alja mert az előző tulaj nem tudott parkolni, így is-úgy is le kell cserélnem, és a fényezett jobban tetszik. Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 24. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Haverom G Astráját fejre tette 2006-ban,kapott egy új tetőt,teljes fényezést és színre lettek fújva a kilincsek,díszcsíkok,lökös minden,és a mai napig sem pattogzik sehol,meg lehet nézni,nem kamu,igaz 600eft volt a végeredmény tetővel,de ha neked csak a műanyagok kellenek az nem egetverő,a lényeg hogy profi helyre vidd.
2013. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyárilag "rücsis" részt is meg lehet csinálni simára....
2013. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de árban ugyan annyi a színre fújt mint a nem színre fújt, fényezni meg úgy is kellene mert fehér nincs egy darab sem.
2013. márc. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!