Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Örültök,...

Mi a véleményetek? Örültök, hogy ennyi idő után végre igazságot szolgáltattak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 23. 16:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

XD

Engem nem érdekel, még sosem voltam buliban, és nem is vágyok oda.

Mondjuk kicsit csalódtam, mert azt hittem, hogy valami értelmes dologban szolgáltattak igazságot, erre itt ujjong egy kérdező, hogy most már a lányoknak is fizetniük kell. XD Ami rád nézve amúgy szívás lehet, mert a te belépőd ára nem fog csökkenni, viszont könnyen meglehet, hogy ha majd lesz csajod, elvárja majd, hogy az övét is te fizesd ki.


18/L

2013. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szánalmas.Nincs annyi primitív férfi, mint amennyi nő.
2013. nov. 24. 19:38
 33/41 anonim ***** válasza:

35. Te jó Isten! Tanulj meg olvasni, kérlek. Nem ÉN várom el, mert mint említettem, én még nem mentem buliba, és nem is akarok.


Viszont sok lány van, aki bulizik, és ő azért elvárja a barátjától. Sőt, ha a pasi önző, akkor a legtöbben ott is hagyják. Ha meg neki is úgy válaszolsz, hogy hogy a "k*r_va anyjába", akkor pláne, hogy elküld, sőt jogosan.


Aláírom! Valóban több primitív nő van, mint primitív férfi, de ennek te ne örülj, mert te a primitív férfiak...illetve kisfiúk csoportjába tartozol. Ahelyett, hogy értelmes dolgokkal foglalkoznál, annak örülsz, hogy már nem csak neked kell kifizetni a belépőjegyet egy ostoba rendezvényre, aminek amúgy semmi értelme nincs, csúnyán beszélsz, és olyan hangnemet ütsz meg itt is, hogy ezért simán megérdemelnél egy pofont. Persze adatkábelen keresztül nem lehet pofozkodni, és ezt te jól ki is használod.


Mindegy, mindenkinek megvan a maga keresztje. Neked is. Lesüt a stílusodból, hogy boldogtalan vagy, mert aki boldog, és élvezi az életet, az nem húzza fel ilyen szinten magát ilyeneken, és főleg nem fröcsög a szájából a mocsok.


18/L

2013. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
63%
Befejezted a hisztit kérdező?
2013. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Ez egy valós probléma (persze nem ez a legnagyobb),és én szóvá tettem.Én nem törődök bele a mocsokba mint a legtöbb magyar ember. Örülök, hogy pszichológus is vagy, de egy boldog embernek is lehetnek problémái, szóval inkább ne játszd itt a mindent tudót.


,,Aláírom! Valóban több primitív nő van, mint primitív férfi," Na, végre, ezt legalább elismered :D

Megint kur.va okos vagy, lószart nem tudsz rólam, de azért pofázol. De ha már itt tartunk, a Te stílusodról meg az jön le, hogy egy buta, naiv álintelligens paraszt vagy, amit mellesleg az életkorod is jól igazol.


,,Ahelyett, hogy értelmes dolgokkal foglalkoznál," - Ez értelmes dolog.


,,Viszont sok lány van, aki bulizik, és ő azért elvárja a barátjától." - Nem kell annyit bulizni, meg mi az hogy elvárja? Ő nem tud dolgozni ?

,,Sőt, ha a pasi önző, akkor a legtöbben ott is hagyják." - 1.Ez nem önzőség 2. Azt a csajt is otthagyják aki egy felszínes, anyagias, potyaleső kur.va.


,,Nem ÉN várom el, mert mint említettem" - Úgy írtad, hogy ezt természetesnek tartod.

2013. nov. 24. 21:02
 36/41 A kérdező kommentje:
És te abbahagyod végre az ugatást utolsó?
2013. nov. 24. 21:02
 37/41 anonim ***** válasza:

"Viszont sok lány van, aki bulizik, és ő azért elvárja a barátjától."


Mondjuk azért ez durva. Egy normális lány nem várhatja el, hogy a barátja fizesse ki az ő szórakozását. Vagy igen, de akkor nem sokban különbözik valakitől.

2013. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

"Viszont sok lány van, aki bulizik, és ő azért elvárja a barátjától."


Mondjuk azért ez durva. Egy normális lány nem várhatja el, hogy a barátja fizesse ki az ő szórakozását. Vagy igen, de akkor nem sokban különbözik valakitől."


Ez teljes mértékben így van, végre egy normális ember. Ebből is látszik, hogy a mai magyar nők nagy része mennyire egy elkényeztetett szardarab.

És mi van azokkal akiknek nincs barátjuk?Mert azokkal vannak tele a helyek.Ha fizetni kell akkor mind valami pancsert fognak ki maguknak ?

2013. nov. 24. 21:51
 39/41 anonim ***** válasza:

"Nincs annyi primitív férfi, mint amennyi nő."


Te miféle álomvilágban élsz? :D

Rengeteg primitív EMBER van, nemtől teljesen függetlenül. Én legalábbis pont ugyanannyi primitív férfit látok, mint nőt. Volt dolgom jópár szánalmas, primitív hímnemű egyeddel. Nagyítóval kell keresni a normálisat, ez is közrejátszott abban, hogy kiemelten tudom értékelni a normális férfiakat. Te is tehetnél így a normális nőkkel, ahelyett, hogy a primitív nőkkel foglalkozol, és téped a szádat és hörögsz naphosszat...

2013. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Nem hörgök naphosszat. A normális nőkkel egyértelműen kivételezek.

Hiába kérdőjelezed meg, igazam van, ezt még a másik csaj is elismerte nő létére.

Nőkből sajnos ritka a normális.

2013. nov. 24. 22:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!