Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Örültök,...

Mi a véleményetek? Örültök, hogy ennyi idő után végre igazságot szolgáltattak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 23. 16:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
7%
Igen,örülök neki.
2013. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Jólvan, akkor örülj milyen igazságos lett a világ, és nevesd ki a feministákat.. :D
2013. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Engem nem annyira izgat. Így is el lesz küldve a halál véres f.aszára mindenki, aki egy ujjal is hozzám mer érni az ilyen helyeken, vagy a hozzád hasonlók, akik be mernek próbálkozni... ;)
2013. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Te mindig ilyen kedves vagy?
2013. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%
Én? A kontrollálhatatlanul kanos, izzadt, részeg hímekkel, akik tapizni próbálnak a szórakozó helyeken (ha 1 évben egyszer beteszem a lábam ilyen helyre) igen. Na meg a kisebbségi komplexusos, hímsoviniszta, frusztrált szerencsétlenekkel szintén. Na meg azokkal is, akik abban a hitben vannak, hogy kötelességem velük ismerkedni attól, hogy ki merészeltem mozdulni a házból, mert ha nem, akkor flegma, válogatós pi.tsa vagyok rögtön. :) Na, ez már kezd átmenni offtopicba, szóval a lényeg az, hogy az udvarias, kedves, tisztelettudó férfiakkal én is kedves vagyok, értékelem őket, de az ilyen szánalmas korcsok viszont kapják az "áldást", ha tetszik, ha nem.
2013. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Igen kedves,tipikus feminista. Ha nem lennél korcs (normálisan öltöznél, megválogatnád, hogy milyen helyekre mész), akkor lehet hogy nem is fogdosnának.
2013. nov. 23. 18:42
 17/41 anonim ***** válasza:

Acid rain, én tettem fel neked azt a költői kérdést. A problémádat megértem, ugyanakkor azt is elmondanám neked, hogy az írásod alapján "ágyúval lősz verébre." A kirívóan agresszív stílus minden emberben emberben visszatetszést kelt, ezt ne feledd el!

Annyit tennék még hozzá a mondandódhoz, hogy azt vettem észre, szórakozóhelyen max. a tipikus bunkónak van esélye rá, hogy elérjen valamit. Valahogy a normális férfiak ,mintha nem is lennének férfiak ott a nők szemében.

2013. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%

Élőben nem vagyok agresszív idegenekkel, szórakozóhelyen is csak határozott elutasítást kapnak, nem bunkózást. Ha viszont elkezd pampogni, hogy hogy merem elutasítani, vagy össze-vissza feministázni, minősíteni, zsarolni (nem feltétlenül szórakozóhelyen), akkor ehhez hasonló súlyú válaszrekciót kapnak a nyakukba.


És igen, tényleg a tipikus bunkóknak van esélyük a legtöbb nőknél, főleg szórakozóhelyen, de nem is csak ott. Nem tudom miért, nő létemre nem tudok ezzel azonosulni, szinte sajnálom némelyik csajt, amiért folyton pofára esik, mert egy utolsó tahótól várja a szeretetet. Akik meg bulizáskor lelépnek szexelni egy random pasival, azokat nem is minősíteném inkább.

Viszont szerencsére nem minden nőre igaz ez, meg kell keresni a normális fiúknak azokat, akik nem ilyenek, az ostobákkal meg nem foglalkozni. Ennyi a titok.

Sajnos fiúból is kevés normális van, de őket mindig is nagyra értékeltem.

2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki. Ezzel szerintem átestünk a ló túlsó oldalára. Millió megnyilvánulása van a pozitív diszkriminációnak, és ezzel nincs gond. Amikor a mindenkori születésnapos mehet be ingyen és még egy ajándék pezsgőt is kap a szórakozóhelytől, az miért nem baj?
2013. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Ezaz, próbálkozz még, máshol úgysem élheted ki magad! :)


Ha lenne barátnőd, akkor lenne jobb dolgod, mint arra verni, hogy mostantól a nőknek is fizetni kell, és nem köpködnél itt ilyen átéléssel.


"Na ilyet biztos nem tesznek veled, ebből is látszik,"


Pedig már tettek a hozzád hasonló szánalmak. Persze miután kísérletet tettek arra, hogy végignyalják a talpam, és a pincsikutyáim legyenek. :D


Jól öltözött és becsületes az vagyok, tisztességes nem mindig. Nekem is van millió hibám, nem állítottam soha, hogy jó ember vagyok, de egy ilyen hozzád hasonló utolsó kis frusztrált megmondóembert nem nehéz felülmúlni.

2013. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!