Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Örültök,...

Mi a véleményetek? Örültök, hogy ennyi idő után végre igazságot szolgáltattak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 23. 16:09
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
21-es!Az más :D
2013. nov. 23. 23:07
 22/41 anonim ***** válasza:
Acid Rain, Kérdező; miért veszekedtek?
2013. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21-es, valakit egy évben egyszer ezzel megtisztelni nem ugyanaz, mint egy csoportot folyamatosan előnyben részesíteni.
2013. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

,,tisztességes nem mindig."-Áhá, akkor csak hűtlen kis g.e.ci lehetsz :D Illene hozzád. :D


Képzelem mennyire nyalták végig a talpad,sztem te szeretted volna az ő farkukat :D


Amint az előbb kiderült, téged bottal sem piszkálnának meg a férfiak, azért ugatsz itt véresszájú feministaként, szóval már megint magadból indultál ki te selejt. A párkapcsolatokról annyit tudsz, mint országod történelméről, szóval ne okoskodj, hogy mit csinál az akinek nője van. Vagy ha van valakinek akkor annak nem is lehet véleménye?Tudom hogy ezt szeretnéd femináciként, megtiltani a palidnak (aki soha nem lesz) azt is, hogy gondolkodjon. :D

2013. nov. 23. 23:14
 25/41 anonim ***** válasza:

"Áhá, akkor csak hűtlen kis g.e.ci lehetsz :D Illene hozzád. :D "


Soha a büdös életben nem voltam hűtlen.

Azt, hogy nem mindig vagyok tisztességes, arra értettem, hogy néha vita közben meggondolatlanul nyilatkozom, amit később megbánok. Nem specifikáltam, mivel offolás, de azt nem hagyom szó nélkül, hogy a saját szájízed szerint értelmezed, és kikiáltasz hűtlen g.ecinek.


"Amint az előbb kiderült, téged bottal sem piszkálnának meg a férfiak"


Hát kettőnk közül még mindig nekem van párkapcsolatom.


"azért ugatsz itt véresszájú feministaként"


Mutass rá, hogy hol a feminizmus abban, amit írok.

Leírtam, hogy egy cseppet sem tartom többre a nőket a férfiaknál, valamint ha már itt tartunk, azzal sem értek egyet ha egy nő pofátlanul kihasználja a férfiakat. Nem szoktam általánosítani a férfiakkal kapcsolatban sosem, nem kiáltok ki semmit sem az egész nemre.

Várom még mindig, hogy rámutass, hogy miben vagyok én feminista. Ha már itt tartunk, több férfi van, akit kedvelek, mint nő.


A többi meg amit írtál, alantas, szánalmas, üres kötekedési kísérlet, ami sajtos jóval az én szinten alatt van, így nem mennék bele, és a továbbiakban is ignorálom. :)

2013. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

,,Azt, hogy nem mindig vagyok tisztességes, arra értettem, hogy néha vita közben meggondolatlanul nyilatkozom"- Mint mondjuk most..


,,Soha a büdös életben nem voltam hűtlen." - Helyes! Azért írtam, mivel te is olyan dolgokat feltételeztél rólam amikről fogalmad sincsen. A nőknél meg általános dolog a hűtlenség, így nem lepődtem volna meg, ha te is az vagy. De örülök, ha tényleg nem vagy ilyen.


Ha a férfiakkal jobban kijössz, akkor ez is sok mindent elárulhat a nőkről.

2013. nov. 24. 00:47
 27/41 anonim ***** válasza:

Na, akkor egy utolsó kérdés: Miért engem gyanúsítasz feminizmussal, mikor láthatóan igaziból te vagy nőgyűlölő?

Én sosem mondok ilyet férfiakra, sőt, semmi olyat nem jelentek ki, hogy férfiakra általános ez meg az...

2013. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Nem vagy nőgyűlölő. Általánosságban véve mondtam, mert ez az igazság.
2013. nov. 24. 12:58
 29/41 anonim ***** válasza:
Ha én általánosságban mondanék ilyeneket a férfiakról (méghozzá VALÓS tapasztalatokra alapozva), akkor már zöldet f.osnál magad alá dühödben, és úgy próbálnál utolsó szutyok feminista k.urvának kikiáltani. Nem érzed, hogy mennyire szánalmas a hozzáállásod?
2013. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Látom mentél sírni a moderátoroknak, mert le mertem írni az igazságot, még egy strigula a "szánalmas vagy" oszlopomba. Folytasd csak önmagad lejáratását, teszik, ahogy pattogsz, mint szar az ugródeszkán.
2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!