Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeretett belolem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belolem? Hogyan szedjem ki belole az igazsagot?

Figyelt kérdés

19 evesek vagyunk mindketten. Harmadik eve vagyunk egyutt, sokaig minden rendben volt, de aztan mas lanyokat kezdett hulyiteni mellettem (interneten, talalkozas nem volt). Azt mondta miutan lebukott h engem szeret, de azota mar tobbszor szakitottunk, mindenfele valtozatos okbol. Mostanaban egyre tobbszor van az, hogy nem jon at hozzam (mindig kitalal valamit), de elvarja hogy en menjek. Olyanokkal jon, hogy nem tud atjonni mert akkor reggel kicsit korabban kellene kelnie mintha otthon aludna! Eppen erettsegire keszul, es ez 2 honapja a kifogas arra, hogy miert nem tud atjonni. De en persze mehetek. Sokszor erzem azt, hogy mar nem szeret, ujabban semmi sem jo neki, azt mondta h nem tetszem neki.


Ezerszer kertem, hogy mondja el, hogyha nem szeret mar, mert az a legegyszerubb mindkettonknek. De azt mondja szeret, es szakitasokkor is valamelyikunk visszakonyorgi magat.


Nem tudom mit tegyek! Szeretem ot, es ha mindketten szeretjuk egymast akkor meg kene javitani a dolgokat, ahelyett, hogy eldobnank!


Hogyan tudnam kiszedni belole az igazsagot? Amit tenyleg erez?


Koszi a valaszokat!


19/L


2013. jún. 24. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kapcsolatotok halott.

De a biztonság kedvéért próbáld megbeszélni vele a dolgot, vagy szimplán csak mérd össze, hogy AKKOR mennyit foglalkozott veled és MOST mennyit.

Ha sehogysem megy a dolog, szakíts vele. Így 1 évig hiányozni fog, de még mindig jobb mint ha 2-3 évig kínlódsz miatta.

2013. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez máshol lógatja a kukacot
2013. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azt mondta, nem tetszel neki,

akkor mit kérdezel? nem szerelmes beléd már, talán szeret, de szerintem ez sem, ez már megszokásnak sem jó, szóval ezt nem lehet helyrehozni, vége N

2013. jún. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19 évesen nagyon sok idő a három év, amit együtt töltöttetek. De vége. Ezt kéne tudomásul vennetek. Most már te is inkább a kapcsolathoz ragaszkodsz, nem hozzá, hiszen tisztán látod, hogy már nem szerelemmel szeret.

Most kéne barátsággal elválnotok, és nem erőltetni a kapcsolatot.

2013. jún. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"interneten, talalkozas nem volt" Szerintem volt...
2013. jún. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:

Elkezdett ismerkedni melletted? Azt mondta, hogy nem tetszel neki?


Nem is kéne kiszedni, egyértelmű...

2013. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!