Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kiszeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiszeretett a barátjából, ezért elkezdtem sírni. Miért?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van egy barátja, és azt állítja hogy nem érez már iránta semmit. De tudom hogy igen mert mikor felemlegetem mindig összeszorul a gyomra és mindig róla beszél. Ma közölte velem hogy nem szereti már, mert egy "sztár" fiút meglátott pár napja, de azt kevésbé annyira emlegeti. Amikor ezt közölte velem és azt hogy szakítani akar vele akkor elkezdtem sírni és csak sírtam. Nagyon jól megvagyok a barátjával, nem szerelmi szinten, de jó barátok vagyunk. Miért van ez? Tanácsok, hogy mit tegyek ellene? Vagy ez csak egy fellángolás, amit most érez?
2013. febr. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdésre kérdés, de milyen idétlen kifejezés a "kiszeretni?" Beleszeretni oké, meg elmúlnak az érzések, nade "kiszeretni?" Irritáló maga a szó is.
2013. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem érez iránta semmit, ő így érzi de még mindig szereti tudom.
2013. febr. 26. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon empatikus vagy,vagy csak félsz,hogy mi lesz ezek után a 3-as baráti társaságotokkal.
2013. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár sírni nem sírnék valószínűleg, de lehet hogy azért, mert szereted a barátját, akár barátilag, akár máshogy, de érdekel, érzel iránta valamit, és tudod, hogy most bántani fogják, hiszen persze hogy elég rosszul esni neki, hogyha megtudja, hogy egy másik pasi miatt dobja a csaja, meg mert nem érdekli már...Én is sajnálnám, ha a legjobb barátnőm pasija a szemembe vágná, hogy nem érdekli a barátnőm, már nem kell neki, más tetszik.. Én is sajnálnám, mert tudnám, hogy milyen rosszul fog ez esni a másiknak... De ez van, nem a te dolgod, hagyd rájuk, majd lesz valahogy.
2013. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!