Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyen valaki igazságot. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

barátommal összekaptunk szombat este.

2hónapja járunk, ő még sose volt lánnyal, igaziból az volt a vita alapja, hogy látta rajtam, hogy bánt valami, kérdezgette mibaj, meg akarta beszélni, de én nem akartam elmondani.

Neki ez rosszul esett, én meg a végére már mindenen felszívtam magam, és mondtam minden "sérelmet" mondta Ő is.


Már olyan mérges voltam, hogy azt mondtam akkor maradjunk együtt, legyen szexkapcsolat, annak úgy van értelme...ennek így nincs

(márpedig hogyne lenne, mert szeretem, és ő is engem, csak már mérges voltam és mindent összehordtam mérgemben)

erre ő ezt nemértette... azt kérdezte hogy "mibajod? az a baj, hogy nem feküdtem még le veled? vagy nemértem"

na ezen mégjobban felhúztam magam, hogy r*bancnak néz, vagy mi? Mert nem akartam hogy ez így jöjjön le neki.


Tegnap hívott, meg akarta beszélni 6nemfogadottam volt, +1 jóéjt sms, plusz 1 face levél.

Telón beszéltünk, rátettem.


Azt hittem ma eljön meglocsolni, felhívtam várjam-e. Erre benyögte, hogy nem akart jönni, mert nem tudta kiváncsi vagyok-e rá. Nekem ez ismét rosszul esett, mert egy kicsit azért teperhetne...

És amit akkor este mondott ő nem ugy értette, hogy r*bi vagyok, csak nem értette miért mondom a szexkapcsolatot, ő neki így jött le, azt hitte az a bajom.

De azt mondta szívesen eljön, délutánra ér ide, ha az úgy jó nekem. Mondom oké. Meg mondta, hogy akkor beszéljük is meg a dolgokat személyesen.


Kinek van igaza? Kinek kell kitől bocsánatot kérnie?


2013. ápr. 1. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, szerencsétlen barátod!! Neki van igaza, te csak hisztériázol, ő meg szerencsétlen nem érti az egészet. Remélem ez a kérdés csak egy rossz vicc.
2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellene levetned a házisárkány jelmezt. Tipikusan az a nő vagy, hogy szerencsétlen srác akármit mond, te felb*szod magad rajta.

Inkább szakíts vele, mert az ő idejét pazarolod.

2013. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajod van, de nem akarod senkinek elmondani, akkor ne szenvedj látványosan. Nyilván a barátod azt látta rajtad, hogy gond van, szükséged van rá, segíteni akart, te meg ezen húztad fel magad. Te vagy a hisztis liba, nem hiszem, hogy a barátod bármi rosszat tett volna.
2013. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány eves vagy, 14??? Fel kellene nőni.
2013. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"legyen szexkapcsolat" XD


Hány éves vagy 13? :(

2013. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kedvesebb hozzá, ne hisztizz feleslegesen. Ha bajod van, mond el, ne csak durcizz.

Most nem Neked volt igazad!

Egy nő.

2013. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis kis tyúk vagy, a pasid helyében egy percet nem töltenék veled többet. Neki volt igaza.
2013. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

azon duzzogtam, hogy nyáron megy egy táborba, és mint kiderült ott elég szép orgiák szoktak lenni. És félek, hogy megfog csalni...mivel sok lány van abban a társaságban.

Ezt nem akartam neki elmondani. De szerintem ezt nem is lehet...

2013. ápr. 1. 11:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, min kaptatok össze eredetileg, de a szexkapcsolatos beszólásodnak tényleg semmi értelme, ha nem az a bajod, szóval nem csoda, ha azt mondta, amit.

Utána hisztizel, bunkó módon lerakod a telefont, és még neked áll feljebb, hogy úgy gondolja, látni se akarod...

Na gratulálok. Te vagy a hülye, neked kéne most kicsit teperni. Bár neked nem pasi kell, hanem egy papucs és rongy, akibe kedved szerint törölheted a lábad, és még lehetőleg köszönje is meg, úgy látom.

2013. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma, biztos orgiat tervez, ha meg sosem volt lánnyal.... Te hülye vagy, kislany
2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!